Recent content by Adam0703

1. Adam0703

Neviditelní hráči

Dobrý den, mám problém, když se hráč připojí na server poprvé, tak ho nikdo nevidí až když se relognu tak ho vidím. Nevíte čím to je?
  2. Adam0703

Vyřešeno Sinusbot nejde nainstalovat

bash <(wget --no-check-certificate -O - 'https://sinusbot-installer.de/download.php?s=4d03e75d911c24cc18fca979f620859c&t=1569514836')
  3. Adam0703

Vyřešeno Sinusbot nejde nainstalovat

Zdravím, chci si nainstalovat sinusbota a když zadám script pro instalaci tak mi to vypíše nějakou chybu. (Více níže) Checking for the latest installer version Your installer is up-to-date. This is the automatic installer for latest SinusBot. USE AT YOUR OWN RISK! You can choose between...
  4. Adam0703

Vyřešeno Slexinity.eu

Zdravím, dovolil jsem si Vás pozvat na server Slexinity.eu! Co tam naleznu? - Survival - Creative - TheBridge - KitPvP - Milý a ochotný A-Team. - VIP + bohaté výhody. - A mnoho dalšího... Pokud máte nějaké zkušenosti s pozicemi Helper nebo Builder, tak se můžete zúčastnit náboru do našeho...
  5. Adam0703

Vyřešeno Problém s MVdWPlaceholderAPI

Problém vyřešen. Děkuji všem za pomoc! =)
  6. Adam0703

Vyřešeno Problém s MVdWPlaceholderAPI

Zdravím, po restartu serveru mi MVdWPlaceholderAPI píše tuto chybu: [MVdWPlaceholderAPI] There is no MVdW placeholder plugin installed! [MVdWPlaceholderAPI] Put one of Maximvdw's premium placeholder plugins in the server! Na serveru mi tím pádem nefungují žádné placeholdery. Děkuji všem co mi...
  7. Adam0703

Vyřešeno Errory po připojení

Už to funguje. Musel jsem v server.properties změnit z use-native-transport=true na use-native-transport=false ---- Automaticky sloučená zpráva ---- Děkuji všem za pomoc! :)
  8. Adam0703

Změna spigotu taky nepomohla :/
  9. Adam0703

Všechny pluginy jsem smazal a i tak to ten error píše a nejde se připojit.
  10. Adam0703

Server je na verzi 1.8 a připojoval jsem se přes 1.8.8 ---- Automaticky sloučená zpráva ---- A je tam ještě ViaVersion takže by to mělo jít :)
  11. Adam0703

Zdravím, když chci spustit server, tak se spustí normalně ale když se tam chce hráč připojit tak to začne spamovat tohle. Hráči se zobrazí error. (obrázek níže..)
  12. Adam0703

Neviditelný hráč

Zdravím, chtěl bych se zeptat jak vypnout to, že když se hráč poprvé připojí na server, tak aby nebyl neviditelný. Po odpojení a připojení už jde hráče vidět.
  13. Adam0703

Vyřešeno Respawn

Funguje, děkuji za radu! :)
  14. Adam0703

Vyřešeno Respawn

Nejspíše ano, protože mám hodně miniher a u všech mám tento problém který mě dost štve. Třeba hráč shodí druhého hráče do voidu a jak se respawne tak no něj nemůže asi 5s hitovat.
  15. Adam0703

Vyřešeno Respawn

Je to na více minihrách ale ani v jedné to není :/ ---- Automaticky sloučená zpráva ---- Někdo nějakou radu? :o