Recent content by Adam0703

1. Adam0703

Neviditelný hráč

Zdravím, chtěl bych se zeptat jak vypnout to, že když se hráč poprvé připojí na server, tak aby nebyl neviditelný. Po odpojení a připojení už jde hráče vidět.
  2. Adam0703

Vyřešeno Respawn

Funguje, děkuji za radu! :)
  3. Adam0703

Vyřešeno Respawn

Nejspíše ano, protože mám hodně miniher a u všech mám tento problém který mě dost štve. Třeba hráč shodí druhého hráče do voidu a jak se respawne tak no něj nemůže asi 5s hitovat.
  4. Adam0703

Vyřešeno Respawn

Je to na více minihrách ale ani v jedné to není :/ ---- Automaticky sloučená zpráva ---- Někdo nějakou radu? :o
  5. Adam0703

Vyřešeno Respawn

Zdravím, potřebuji pomoc jak vypnout to, že když hráč umře tak do něj nejde "hitovat"?
  6. Adam0703

Hledáme Helpery

Dobrý den, jsem majitel projektu Slexinity.eu. Rád bych Vám sdělil, že aktuálně probíhá nábor na pozici Helper. Pokud se chcete zúčastnit, tak vypňte krátký formulář. (Link níže..) Na serveru můžete najít: Mnoho miniher, propracovaný systém, hodné vedení a mnoho dalšího... Odkaz...
  7. Adam0703

DarkCoins

Ano, Vault a MvDwPlaceHolder mám.
  8. Adam0703

DarkCoins

Nefunguje.
  9. Adam0703

DarkCoins

Ano, mám.
  10. Adam0703

DarkCoins

Zdravím, plugin funguje ale když chci dát placeholder do tabulky tak mi to napíše ten placeholder. (více info obrázek)
  11. Adam0703

DarkCoins

Děkuji a jaký plugin by jste mi doporučil/a?
  12. Adam0703

DarkCoins

Zdravím, nemá někdo plugin DarkCoins? Pokud ano, tak mi ho prosím pošlete. Děkuji.
  13. Adam0703

Vyřešeno Slexinity.eu

➛ Slexinity.eu | Communication TS3 server Co tam najdete? Free místnosti. Music místnosti. Skvělý AT. Rank Systém. Gaming Groups. Můžu nějak server podpořit? Ano, server můžete podpořit zakoupením premium účtu. Premium účet můžete zakoupit na našem shopu. Kolik je denně na serveru lidí? Na...
  14. Adam0703

Vyřešeno Problém s NameLessMC

Tohle funguje ale přestalo mi fungovat ještě toto. Pomohl by jste mi to prosím opravit?
  15. Adam0703

Vyřešeno Problém s NameLessMC

Reading package lists... Done Building dependency tree Reading state information... Done The following NEW packages will be installed: php7.0-curl php7.0-gd 0 upgraded, 2 newly installed, 0 to remove and 4 not upgraded. Need to get 54.6 kB of archives. After this operation, 253 kB of...