jirkaCraft's latest activity

• jirkaCraft
    jirkaCraft odpověděl na příspěvěk Vyřešeno Authme + Bungee.
    No čekal sem že to bude ložitější. Ale nečekal jsem že až tolik asi bude pro mě nejsnazší sehnat webovou stránku. Děkuji.
  • jirkaCraft
    jirkaCraft poslal nové téma
    Zdravím, mám BungeeCord na něm samostatný server na AuthMe a na Lobby a chtěl bych aby mohly hráči použít příkaz /changepassword i na...
  • jirkaCraft
    jirkaCraft zareagoval na odpověď uživatele Pigmen36 v příspěvku Proč zustavaji npc hraču reakcí To se mi líbí To se mi líbí.
    Dobrý večer, Mě se děje úplně to stejné. Mám paper 1.15.2 a prostě nevím jak se toho zbavit ;). S přáním hezkého večera pigmen36
  • jirkaCraft
    jirkaCraft odpověděl na příspěvěk Vyřešeno Error v consoli.
    To opravdu není celý log.
  • jirkaCraft
    jirkaCraft odpověděl na příspěvěk Vyřešeno Error v consoli.
    Pošlete úplně celý log. To co jste poslal není celé a nedokážu zjistit chybu.
  • jirkaCraft
    Uživatel jirkaCraft zareagoval na status uživatele FlukyEmpress777 reakcí To se mi líbí To se mi líbí.
    1 rok na hicoria fóru :D
  • jirkaCraft
    jirkaCraft odpověděl na příspěvěk prefix.
    Já mám v luckperms prefix takto prefix.5.&eHrac &f je to permisse mám jí přidanou jako permissi pro groupku hrac
  • jirkaCraft
    No nemyslel jsem config ale permissi na prefix co máš. @Mike8748 on vault má a essentials chat taky má takže není potřeba to co jsi...
  • jirkaCraft
    Dobrý den, pošlete jak máte zapsaný prefix v luckperms (permissích)
  • jirkaCraft
    jirkaCraft zareagoval na odpověď uživatele _HeroPwP v příspěvku Vyřešeno Item Join reakcí To se mi líbí To se mi líbí.
    Dobrý den, vyzkoušejte hráči odebrat oprávnění: itemjoin.<world>.<item>: description: Gives permission to get a specific item in a...
  • jirkaCraft
    jirkaCraft odpověděl na příspěvěk server nejde zapnout.
    Podle logu co jste poslal máte verzy AuthMe 5.4.0 a nejnovější je 5.6.0 a abych pravdu řekl neví jestli jde na 1.15.2
  • jirkaCraft
    Doporučoval bych spíše PaperSpigot jelikož máte verzi 1.15.2 což je velice neoptimalizovaná verze a nedivím se že ty pluginy nefungují...
  • jirkaCraft
    Doporučoval bych nepoužívat zálohy nějaký serverů. + je tam spousta chyb a pár placených pluginů co taky dělají bordel.
  • jirkaCraft
    Dobrý den, vyplňte si políčko servery podle č.14. Políčko servery naleznete zde https://forum.hicoria.com/index.php?account/account-details
  • jirkaCraft
    jirkaCraft zareagoval na odpověď uživatele RTV4 v příspěvku Vyřešeno Záloha reakcí To se mi líbí To se mi líbí.
    @Hydroy, myslím že když napíšete ticket na podporu, tak vám ho pošlou. ;)