Lupe
Registrován/a
Palců
218

Zprávy na profilu Poslední aktivita Příspěvky Informace

• Normální člověk má statickou IP.
    Frajer má dynamickou IP, co se jednou za čas změní.
    A pak tu jsem já, co má 2 dynamický IP, tzn 2 rozsahy, co se mění skoro každý den :D
    YMasterSk
    YMasterSk
    a potom som tu ja, co mam dynamicku ip + "zopar" vpn zeano
    Lupe
    Lupe
    VPN má každý, ale kdo má 2 rozsahy dynamických IP adres?
    YMasterSk
    YMasterSk
    ano
    Začínám používat discord, najdete mě pod ID Lupe #9852
    dably
    dably
    Nemyslím si, že odtud moc lidí ma discord. Krom většiny se skypem jsou všichni pro ts. Discord je podle mě na nic.
    Lupe
    Lupe
    Původně mi taky vadil, pak jsem na něj musela jít a zjistila jsem, že to není tak špatné.
    Opět přijímám zakázky na Skripty, už mám více času. Kontakt: PM.
    Tak podle spigotu není anticheat ve Skriptu spolehlivý, ale já vím svoje. No, že to oni nepovolí nevadí, kdo by chtěl koupit, můžete napsat.
    Lupe
    Lupe
    Mastere, pochybuju, že zrovna Vy. Podle toho, co tu čtu.
    YMasterSk
    YMasterSk
    No dobre, povedzme, že ja by som si ho nikdy nekúpil, ale čo tí ďalší ľudia, ktorí sa ťa na to pýtali? Tým hádam odpoveď napísať môžeš.
    Lupe
    Lupe
    Ti, kteří to se zájmem myslí vážně, mi mohou napsat zprávu.
    Vydání Fendoru se opozdí, za to bude vylepšena detekce KillAury a MobAury- MobAura má 0,0001% šanci na false detekci.
    Ahoj, dočkáme se někdy tvého scriptu, který jsme měli už dávno dostat? Jen že pořádáš soutěž a furt nic, tak jest-li to furt platí? Pro mě není ten skript tak důležitý ale ta radost že jsem něco vyhrál.
    Lupe
    Lupe
    Dobrý den, ano, na tento projekt se tak nějak zapomnělo a nahradí ho ChatGuiPro, protože si myslím, že udělám líp právě tímto, ChatGui už má nějakou pověst. Funkce by měly z 90% zůstat takové, jaké byly slíbeny. Jeho vývoj bude pokračovat po vydání Fendoru.
    jakubcze_
    jakubcze_
    Toho se už nedočkáme
    Lupe
    Lupe
    Jak jsem již řekla, tak ano, dočkáte. Jen aktuálně nemám moc času.
    Fendor bude umístěn na spigotmc.org nejpozději 28. 12., avšak schválení může trvat i 14 dní. Kdo má zájem, může si zamluvit již teď! Napište
    Vydání Fendoru se už blíží, dokončuje se pouze config! :)
    V
    Vandaaa
    Mohu se zeptat, co to detekuje momentálně za cheaty?
    Lupe
    Lupe
    Scaffold, ScaffoldWalk, FastBow, MultiAura, KillAura, SneakHack, AntiCactus, SneakHack, CrashTag, WaterWalk a AutoSign.
    A v testování je AntiKnockBack a FlyHack, tam jsou trochu věci, které potřebují doladit.
    Již je to 1028 dní od mého prvního nástupu na Hicorii :) (přibližně 34 měsíců). Neskutečným způsobem to letí. :D 28. 3. 2015.
    YMasterSk
    YMasterSk
    zaujímavé to číslo, cg :D
    Palců: Lupe
    V
    Vandaaa
    1028 dní :0 Gratuluji
    Lupe
    Lupe
    Díky. :) A pro zajímavost: mezitím jsem tu 10 měsíců nebyla, takže to jsou vlastně 2 roky. :)
    Kdo je majitelem tenhle stranky ? Jeho nick tady na forku prosím
    Lupe
    Lupe
    Majitelem hostingu Hicoria.com je IcE. Fórum spadá pod hosting.
  • Načítání…
  • Načítání…
  • Načítání…