Pigmen36's latest activity

• Pigmen36
    Pigmen36 odpověděl na příspěvěk Proč zustavaji npc hraču.
    Dobrý večer, Mě se děje úplně to stejné. Mám paper 1.15.2 a prostě nevím jak se toho zbavit ;). S přáním hezkého večera pigmen36
  • Pigmen36
    Pigmen36 odpověděl na příspěvěk Vyřešeno LuckPerms- A database error.
    Dobrý večer, Pokud se vám problém nedaří vyřešit kontaktujte mě prosím v pm. Na server se osobně podívám a udělám vše co bude v mých...
  • Pigmen36
    Dobrý večer, Zašlete nám prosím konfiguraci + log serveru (Nejlépe ještě před tím vyzkoušejte ten shop ať nám plugin řekne s čím má...
  • Pigmen36
    Pigmen36 odpověděl na příspěvěk Vyřešeno LuckPerms- A database error.
    Dobrý večer, Můžete mě prosím vysvětlit proč jste sem vložil log + konfiguraci jako klasickou zprávu. Prosím myslete na ostatní členy...
  • Pigmen36
    Pigmen36 zareagoval na odpověď uživatele Whitehouse v příspěvku Pomoc s Askyblock reakcí To se mi líbí To se mi líbí.
    Dobrý den, nevidím důvod, proč by hráči nemohli ničit bloky a stavět na svém ostrově. Je možné, že první hráč má ostrov blízko world...
  • Pigmen36
    Pigmen36 odpověděl na příspěvěk Vyřešeno RAD server.
    Dobrý den, Autor zřejmě zapomněl napsat že problém jsem s ním vyřešil v pm. Prosím o uzavření vlákna. S přáním hezkého dne pigmen36
  • Pigmen36
    Pigmen36 odpověděl na příspěvěk Vyřešeno AuthMe GeoLite a MySQL.
    Dobrý den, Vážení věc se má takle jelikož geolite.maxmind.com je dávno nedostupné a nefunkční tak je logické že plugin authme nedokáže...
  • Pigmen36
    Pigmen36 poslal nové téma
    Oprava a nastavování Minecraft serverů za malý peníz. Cena dohodou! Pokud někdo máte zájem kontaktujte mě v pm. Kdo jsem: Jsem 17 léty...
  • Pigmen36
    Pigmen36 odpověděl na příspěvěk Jak si přidat modpack na server.
    Dobrý den, Především záleží jestli máte službu Minecraft nebo MC:U. Osobně vám doporučuji pro modpacky využít službu MC:U. Na službě...
  • Pigmen36
    Dobrý den, Omlouvám se asi jsem si spletl vlákno.. Ten soubor co jsem vám poslal udělal to že je nyní residence zdarma a nemusí se za...
  • Pigmen36
    Dobrý den, Jak to myslíte po restartu neudělá nic? Zkuste se trošku rozepsat popřípadě poslat nějaké podklady ( např log). S přáním...
  • Pigmen36
    Dobrý den, Jak to sakra myslíte nejde ani restartovat? Když jsem to zkoušel na svém lokálním serveru tak všechno fungovalo. Pokud server...
  • Pigmen36
    Pigmen36 odpověděl na příspěvěk Vyřešeno Nefunguje Rcon.
    Dobrý den, Před rokem jsem měl samý problém bohužel si nepomatuji jestli jsem ho vyřešil nebo ne :(. S přáním hezkého dne pigmen36
  • Pigmen36
    Dobrý den, Vložte tento soubor do složky residence: Stáhnout zde. S přáním hezkého dne pigmen36
  • Pigmen36
    Pigmen36 odpověděl na příspěvěk Vyřešeno residence.
    Dobrý den, Pokud je váš problém vyřešen označte prosím téma jako vyřešené. Děkuji S přáním hezkého dne pigmen36