RTV4's latest activity

• RTV4
    RTV4 odpověděl na příspěvěk Warpy u npc spigot.
    Dobrý den. Pokuď máte essentials dejte default skupině práva essentials.warp . Pokuď máte jiný plugin na warpy, napište jaký.
  • RTV4
    RTV4 odpověděl na příspěvěk Plugin na BedWars.
    Na B----------u určitě ne, většina tam má backdoor, navíc premium pluginy jsou placené obvykle, protože autorovi to dalo spoustu hodin...
  • RTV4
    RTV4 odpověděl na příspěvěk VLASTNÍ MODPACK.
    Dobrý den, s čím přesně máte problém? A prosím nepoužívejte tolik capslock, (změnil bych název topicu aby nebyl capslockem (mění se...
  • RTV4
    RTV4 zareagoval na odpověď uživatele Hopik10 v příspěvku VLASTNÍ MODPACK reakcí To mě štve To mě štve.
    PORADÍ někdo nebo jak?
  • RTV4
    RTV4 odpověděl na příspěvěk Porušení pravidel Náhrada za permissionEx.
    Dobrý den, doporučuji LuckPerms. Má spoustu výhod, jako je např.: WebEditor, permise pro jeden svět apod..
  • RTV4
    RTV4 odpověděl na příspěvěk Vyřešeno Mysql localhost.
    Pokuď je problém vyřešen označte topic jako vyřešený a dopište jak jste problém dořešil na TS3.
  • RTV4
    RTV4 odpověděl na příspěvěk Vyřešeno Záloha.
    @Hydroy, myslím že když napíšete ticket na podporu, tak vám ho pošlou. ;)
  • RTV4
    RTV4 odpověděl na příspěvěk Deluxemenus (motd).
    Nesouhlasím, např. na mém serveru mám UHC-Run a z toho MOTD v HD. A pokuď je v motd v server listu tak by mělo jít dát i do menu, ale...
  • RTV4
    RTV4 odpověděl na příspěvěk Residence Slovenský preklad.
    Dobrý den, stačí si v souboru plugins/RESIDENCE přeložit soubor lang.yml (možná v složce lang a v tom en)
  • RTV4
    RTV4 zareagoval na komentář uživatele PetaCz na profilu RTV4 reakcí To mě mrzí To mě mrzí.
    oba dva texty jsou cringe tak co resis
  • RTV4
    RTV4 odpověděl na příspěvěk BackDoor.
    Dobrý den, bohužel jsem musel VPS reinstalovat. Lidé co se tam dostali měnili několik souborů, TS3 (s ním dělali nejvíce), ale také...
  • RTV4
    RTV4 přidal příspěvek na svůj profil.
    Hmm, někdo se trošku hodně inspiroval! (Zde si představte nějakej emotikon, nevím kterej by se k tomu hodil. :D) https://ctrlv.cz/D9aE
  • RTV4
    RTV4 odpověděl na příspěvěk Vyřešeno AuthMe pro 1.15.2.
    Ono někdy se mi to také stává že to má stejnou verzi, (takže lepší je vyzkoušet i z jiných stránek tu samou verzi) ale ve skutečnosti...
  • RTV4
    RTV4 odpověděl na příspěvěk Vyřešeno AuthMe pro 1.15.2.
    Zkus tohle: https://ci.codemc.io/job/AuthMe/job/AuthMeReloaded/ (AuthMe-5.6.0-SNAPSHOT.jar).
  • RTV4
    RTV4 odpověděl na příspěvěk Nejde se mi připojit na server.
    @Atrexian, po reinstalu, bez nahrání jakéhokoliv pluginu a nebo změny configu, se vám jde připojit na server?