Výsledky

1. tomikcz987

Vyřešeno Překlad

Dobrý den, Našel jsem chybějící překlad PC: 1) Jít na https://forum.hicoria.com 2) Zapnout firewall/odpojit kabel/odpojit se od wifi/deaktivovat síťový ovladač/... 3) Kliknout na něco / dát klávesu F5 Mobil: 1) Zapnout firewall/odpojit se od wifi/vypnout datové připojení nebo dosáhnout limitu...
  2. tomikcz987

Vyřešeno Plotsquared Gradle build

Dobrý den, Chceme s @RTV4 sestavit Plotsquared z githubu. Zjistili jsme jak použít program gradle a jak udělat PlotSquared.jar, ale plugin po zapnutí hází NoClassDefFoundError: com/plotsquared/bukkit/paperlib/PaperLib, protože se plugin nevytvoří s PaperLib. Po dalším hodinovým hledáním a...
  3. tomikcz987

Sdílené FTP nechápu k čemu to je... + návrh na vylepšení

Ahoj Mám super dotaz k čemu je dobrý sdílené FTP ? Podle Wiki hicorie je to určené k sdílení souborů bez práv editace ale když si sdílené FTP vytvoříte tak můžete editovat/mazat soubory... do nějaký doby než vám server sebere práva na složku nebo na vše :) (Kdy vám to sebere práva je růzdné...
  4. tomikcz987

Vyřešeno Ingliš text

Při nahrávání souboru to hodí toto: Nechtělo mi to vzít ani soubor s velikostí 6MB :(
  5. tomikcz987

(1.14.4) Pomalé nebo skoro žádné spawnování monster

Dobrý den máme neveřejný survival server na paperspigotu 1.14.4 a ve světě se skoro vůbec nespawnují monstra kromě těch létajících potvor + monster ze spawnerů ale hlavní problém který chceme vyřešit je čekání v bažině až se spawne slime. Doba čekání až se spawne slime je třeba na hodinu nebo...
  6. tomikcz987

LuckPerms │ pokročilý plugin na oprávnění

server verze: 1.7 , 1.8 , 1.9 , 1.10 , 1.11 , 1.12 , 1.13 Server: CraftBukkit (offline mode) , Spigot , Bungeecord , Sponge a Nukkit (MCPE) Cena: FREE Popis LuckPerms je pokročilý plugin na oprávnění je udělaný aby používání bylo rychlé , snadné a spolehlivé například na web editoru. Plugin...
  7. tomikcz987

Vyřešeno Android problém se staženým souborem .mp4

Ahoj Dřív jsem si stáhl na dovolenou jedno video z YouTube.com přes jednu stránku (YouTube conventer ). Vše fungovalo ale pak video nešlo spustit jen přes Google Chrome kde jsem ho stahoval. Dnes jsem videa mazal a narazil jsem na to co nešlo spustit a nešlo ani vymazat z google chromu ...
  8. tomikcz987

Vyřešeno Skript + PlaceholderAPI

Čauky Chtěl bych použít placeholderAPI se skriptem ale nenašel jsem nic co funguje :rolleyes: Nevite co je jednoduchý a funguje ? Díky moc
  9. tomikcz987

Vyřešeno Hledám plugin

Dobrý den Hledám plugin na lucky blocky na verzi serveru spigot 1.8.8 a kde je plugin Bedwars , musí dávat věci přímo do inventáře hráče a aby se dali nastavit náhodný události
  10. tomikcz987

Mysql příhlášení problém

Chci se přihlásit na databázi Mysql ale mám problém. Kde se připojuji https://mysql.hicoria.com/?server=mysql.hicoria.com Používám prohlížeč Firefox a pořád to hází chybu "Access denied for user 'mysql_****'@'89.203.248.6' (using password: YES)" a někdy "Access denied for user...
  11. tomikcz987

BossShop a žádný nefungující pl. na Points

Dobrý den mám bungeecord server s spigot 1.11.2 a chci přes BossShop udělat obchod kde se bude platit Points. Byl bych rád aby points byly propojený s dalšími servery. Skusil sem pluginy: PlayerPoints ale Errory s MySQL , PointsAPI ERRORY kdyš sem napsal příkaz /pa add <hrac> <počet> a...
  12. tomikcz987

server se nezapíná ERROR: there is wrong server.jar used, please contact support

Na kámošově serveru dnes jeden hackler zničil spawn a tak sme daly zálohu a server se nezapíná od 13:00 v konzoly to hází errory a okolo 14:00 sem změnil motd bungeecord serveru a taky už nejde Errory v konzoly >ERROR: there is wrong server.jar used, please contact support Po znovu zapnutí...