Výsledky

1. jirkaCraft

Vyřešeno Authme + Bungee

Zdravím, mám BungeeCord na něm samostatný server na AuthMe a na Lobby a chtěl bych aby mohly hráči použít příkaz /changepassword i na lobby. Zkoušel jsem to že bych dal na lobby authme plugin a propojit to přes mysql ale to chtělo přihlášení znova i když už jsem byl přihlášen přes auth server...
  2. jirkaCraft

Vyřešeno VPS MySQL propojení na normální MC server

Dobrý den, mám vps + obyčejný MC server chci napojit plugin LuckPerms na MYSQL ale VPS nepodporuje připojení do mysql přes jinou IP dá se tam připojit jen pod localhost a chtěl bych to povolit abych mysql mohl použít i na MC server koukal jsem trochu na internet a moc mi to nepomohlo stále mi to...
  3. jirkaCraft

Vyřešeno Hledám plugin LiteBoard

Dobrý den, hledám plugin liteboard 5.2.4 protože když si to roskliknu na spigotu tak se mi zobrazí pokud někdo má nejnovější verzi nebo tu kterou sem psal tak bych prosil ze by mi někdo ten plugin poslal děkuji.
  4. jirkaCraft

Vyřešeno FastAsyncWorldEdit Error

Dobrý den, mám na serveru plugin FastAsyncWorldEdit ale když se na serveru zadá příkaz tak to píše error pokaždé když se napíše příkaz error zde [18:13:38 INFO]: Aphan_ issued server command: /brush sphere 1,2 5 > [18:13:39 ERROR]: stopTiming called async for anti-xray - obfuscate > [18:13:39...
  5. jirkaCraft

NamelessMC V2.0.0-pr6 Nefunkční Template

Dobrý den, chtěl jsem si dát na web template Nextyle tak když ho aktivuji v modules a taky v Layout-->Templates tak se stejně template nezmění furt je stejný jako když jsem web nainstaloval testoval jsem i ostatní free templaty ale taky nefungovali prosím o pomoc děkuji.
  6. jirkaCraft

NamelessMC V2.0 Authme registrace

Dobrý den mám nainstalovaný NamelessMC V2.0 a mám nastavený integrace authme a mám to tahle nastavený Obrázek a authme na serveru mám taky nastavený na MySQL tabulka se tam vytvořila a když se uživatel na serveru zaregistruje tak se to do MySQL uloží ale na NamelessMC se stejně přihlásit pomocí...
  7. jirkaCraft

Vyřešeno AdvancedBans panel

Dobrý den chci si dát na svůj web který je hostovaný na hicorii free webhosting k MC serveru a když si tam dám tento webpanel ODKAZ tak mi to píše tohle Fotka nevím jak to poravit protože na jejich webu kde to ukazují jim to funguje prosím o pomoc děkuji :)
  8. jirkaCraft

Nefunguje Placeholder Vault

Dobrý den, mám na serveru danou LiteBoard a když do ní dám něco z Vaultu tak nejde napíšu příkaz /papi ecloud download Vault ono to stáhne ale po restartu serveru se nic nenačte ani když zadám příkaz /papi list tak se tam neoběví když stáhnu něco jiného tak to jde na serveru mám i ten plugin...
  9. jirkaCraft

Vyřešeno Hledám Daly reward plugin

Zdravím, hledám plugin Daily Reward pomalu všechny co jsou na spigotu jsem testoval ale ani jeden nefunguje vždy po zadání příkazu to vyhodí internal error tak se chci zeptat jestli zná někdo nějaký plugin na Daily Reward který funguje na 100% na Spigot 1.8.8
  10. jirkaCraft

Vyřešeno Anglické texty

Zdravím našel jsem několik nepřeložených textu vše najdete ZDE
  11. jirkaCraft

Vyřešeno 1.13.2 prefix

Dobrý den, jak už je známo tak EssentialsX nemá prefixi takže scháním plugin který to automaticky udělá dříve jsem používal ChatEx ale ten je jen do verze 1.11 a já potřebuji ten plugin na 1.13.2 hledal jsem ale pomalu každý plugin je bud do verze 1.11 nebo do 1.12 a nevím tedy jak ten prefix...
  12. jirkaCraft

Vyřešeno Oddělený peníze na světech

Dobrý den, Potřebuji oddělit peníze mám normalní server rozdělen na survival a skyblock a potřebuji oddělit peníze prosím poradte mi jak to udělat opravdu si nevím rady děkuji.
  13. jirkaCraft

Vyřešeno namelessMC info z minecraft serveru + (chyby)

Zdravím, Potřebuji poradit nainstaloval jsem si na server namelassmc plugin na spigot config jsem upravidl (přidal klíč) Restartnul jsem server a ve složce NamelessMC se vytvořili spubory: PlayersData.yml Messages.yml Commands.yml Zatím vše funguje ale když jdu na WEB a chci se přihlásit...
  14. jirkaCraft

Potřebuji pomoct z Webem

Zdravím, Potřebuji udělat webové stránky (namelessmc) potřeboval bych nainstalovat ten system a nastavit ho. Udělat pár stránek, forum, propojení z MC Bohužel nemám peníze jsem mladý tak nemohu zaplatit. Budu rád za každou pomoc. děkuji
  15. jirkaCraft

Vyřešeno Hledám redakční systém

Dobrý den mám zakoupený minecraft server a chci udělat webové stránky. Ale nemohu najít nějaký pěkný redakční systém WordPress my moc nevyhovuje a chtěl bych něco trochu pokročilejšího zkoušel jsem také NamelessMC ale ten jsem dostatečně nepochopil ohledně uprav prostě hledám nějaký systém ze...
  16. jirkaCraft

Vyřešeno Hledám plugin

Dobrý den chci na server přidat Denní odměny ale dost pluginu mi nevyhovuje jak na nastavení tak na funkčnost nevíte někdo o nějakém dobrém pluginu na daily reward ? děkuji za všechny rady a typy.
  17. jirkaCraft

Vyřešeno ClearLag

Dobrý den přidal jsem na server plugin ItemStay plugin normálně funguje ale když ClearLag maže itemi tak je to smaže taky musím po každém smaní itemu napsat /itemstay reload prosím jestli by ten příkaz na reload nešel nějak načasovat přímo po tom co ClearLag smaže aby to automaticky napsalo...
  18. jirkaCraft

Vyřešeno rozmnožování zvířat

Dobrý den Hráči kteří hrají na mém serveru našli bug když nakrmí zvířata tak se nerozmnoží jen spadne XP ale malé zvíře se nespawne nevím co stím prosím poslední dobou jsem přidal jen plugin SlimeFun ale ten to dělat asi nebude
  19. jirkaCraft

Server WebChat

Dobrý den neví někdo jak udělat chat toho co lidi píšou na MC serveru? jako mají tady? KLIKNI doufám že něco takového funguje i na 1.8.9
  20. jirkaCraft

Vyřešeno SimpleMachines Forum

Dobrý den naistaloval jsem si SimpleMachines istalace proběhla v pořádku ale když si načtu tu stránku kam jsem to nainstaloval tak se mi objeví tohle KLIKNI Děkuji za rady.