Výsledky

1. RTV4

Warpy u npc spigot

Dobrý den. Pokuď máte essentials dejte default skupině práva essentials.warp . Pokuď máte jiný plugin na warpy, napište jaký.
  2. RTV4

Plugin na BedWars

Na B----------u určitě ne, většina tam má backdoor, navíc premium pluginy jsou placené obvykle, protože autorovi to dalo spoustu hodin práce a chce z toho také něco mít. Průměrně stojí plugin 10€ a to není za plugin tolik, takže jestli nechcete porušovat zákon a aby se vám do serveru každej...
  3. RTV4

VLASTNÍ MODPACK

Dobrý den, s čím přesně máte problém? A prosím nepoužívejte tolik capslock, (změnil bych název topicu aby nebyl capslockem (mění se stejně jako se zamyká)).
  4. RTV4

Porušení pravidel Náhrada za permissionEx

Dobrý den, doporučuji LuckPerms. Má spoustu výhod, jako je např.: WebEditor, permise pro jeden svět apod..
  5. RTV4

Vyřešeno Mysql localhost

Pokuď je problém vyřešen označte topic jako vyřešený a dopište jak jste problém dořešil na TS3.
  6. RTV4

Vyřešeno Záloha

@Hydroy, myslím že když napíšete ticket na podporu, tak vám ho pošlou. ;)
  7. RTV4

Deluxemenus (motd)

Nesouhlasím, např. na mém serveru mám UHC-Run a z toho MOTD v HD. A pokuď je v motd v server listu tak by mělo jít dát i do menu, ale musí to umět plugin na chest menu.
  8. RTV4

Residence Slovenský preklad

Dobrý den, stačí si v souboru plugins/RESIDENCE přeložit soubor lang.yml (možná v složce lang a v tom en)
  9. RTV4

BackDoor

Dobrý den, bohužel jsem musel VPS reinstalovat. Lidé co se tam dostali měnili několik souborů, TS3 (s ním dělali nejvíce), ale také měnili motd, seznam odkuď se stahují programy a aktualizují (Celý smazaly abych nemohl nic stáhnout ani aktualizovat!) apod.. (Měněním souborů mohli přidat back...
  10. RTV4

Hmm, někdo se trošku hodně inspiroval! (Zde si představte nějakej emotikon, nevím kterej by se k...

Hmm, někdo se trošku hodně inspiroval! (Zde si představte nějakej emotikon, nevím kterej by se k tomu hodil. :D) https://ctrlv.cz/D9aE
  11. RTV4

Vyřešeno AuthMe pro 1.15.2

Ono někdy se mi to také stává že to má stejnou verzi, (takže lepší je vyzkoušet i z jiných stránek tu samou verzi) ale ve skutečnosti nemá, jen je to přejmenováné. -_- (Proč to někdo dělá, to by mě zajímalo) Pokud je problém vyřešen, označte topic jako vyřešený.
  12. RTV4

Vyřešeno AuthMe pro 1.15.2

Zkus tohle: https://ci.codemc.io/job/AuthMe/job/AuthMeReloaded/ (AuthMe-5.6.0-SNAPSHOT.jar).
  13. RTV4

Nejde se mi připojit na server

@Atrexian, po reinstalu, bez nahrání jakéhokoliv pluginu a nebo změny configu, se vám jde připojit na server?
  14. RTV4

Vyřešeno Cestujeme anglicky časem s eRTéVéčkem. (Aneb nahlášení chyby a anglického textu.)

Dobrý den, myslím že, za to muže google chrome, když jsem zapl prohlížeč, tak načetl jen aktuální okno a při přepnutí na toto fórum, načetl jen script na zjištění kdy jste byl online. (To to fórum jsem renačetl 16.2 a nespustil script na zjištění kdy jste byl online.)
  15. RTV4

Porušení pravidel LeaderHeads a played time

Dobrý den, @_HeroPwP topic není dobře locknutý (nahlášení chyby) (Omlouvám se, jestli jestli porušuji nějaké pravidlo.).
  16. RTV4

Vyřešeno Cestujeme anglicky časem s eRTéVéčkem. (Aneb nahlášení chyby a anglického textu.)

Dobrý den, včera v 16:50 přibližně, když jsem otevřel prohlížeč a podíval jsem se kdy byl Whitehouse online, tak to psalo že byl online zítra.
  17. RTV4

BackDoor

Dobrý den, Abych VPS reinstaloval a stáhl jsi jen nejdůležitější a nestáhnutelné věci (web a mapy) a že backdoor mohl být v nějakém pluginu a poté se nainstalovat do systému. Máte je v PM. Děkuji za odpověď RTV4
  18. RTV4

BackDoor

Aha, myslel jsem B----Spigot jen se mi nechtěla psát cenzura. Ale BSpigot samozřejmě také nepoužívám.
  19. RTV4

BackDoor

Z toho co jsem pochopil: 1. Stáhnutí 50GB dat reinstalování a zase nahrání 50GB určitě nestihnu ani do hodiny z nejrychlejšího připojení v ČR. (Testoval jsem) 2. Stejně se musí najít ten back door, protože když to nahraju zpět tak tam logicky zase bude. 3. I kdybych vzal jen ty nejdůležitější...
  20. RTV4

BackDoor

Jestli je backdoor v MC nebo WP pluginu tak reinstal vůbec nepomůže, jen přijdu o čas, některá nastavení apod. a tam je na 80%, protože žádné programy ani neznámé scripty jsem neinstaloval. Aspoň to shrnutí si příště prosím přečtěte celé. Edit: Jak toto lze vyřešit za 10 minut? Edit2: V jakém...