Výsledky

1. RTV4

Vyřešeno Cestujeme anglicky časem s eRTéVéčkem. (Aneb nahlášení chyby a anglického textu.)

Dobrý den, včera v 16:50 přibližně, když jsem otevřel prohlížeč a podíval jsem se kdy byl Whitehouse online, tak to psalo že byl online zítra.
  2. RTV4

BackDoor

Dobrý den, včera 8.2.2020 byl na můj VPS proveden DDoS útok od hráče s nickem: _Cr4fty (poté obcházel ban za nick: TwinkleFlare) s IP adresou: 91.127.35.80. Dočasně se vypnuly databáze, vypnuly se také všechny Minecraft servery na VPS a vyhodilo to všechny hráče. (Myslel jsem si že jde o bug...
  3. RTV4

Vyřešeno Minecraft hlasování - 2 server listy 1 textové pole

Dobrý den, předělávám zrovna web mého serveru a dělám widget pro hlasování. Potřeboval bych aby tam bylo 1 textové pole na zadání nicku a 2 tlačítka. (Jedno tlačítko pro hlasování na czech-craftu a druhé na CraftListu.) Může to být v HTML, PHP a nebo v čemkoliv co jde přidat do widget. (třeba...
  4. RTV4

Lobby mapa podle verze

Dobrý den, mám BungeeCord server na kterém mám hlavní verzi 1.14.4 ale tak 70% lidí co se tam připojuje používá 1.8 a pak mi napíšou: Takže mě napadlo postavit 2 lobby jedno pro 1.8-1.13.(nevím jaká je max verze 1.13) a jedno pro 1.14+. Nezná a nebo neudělá mi někdo prosím nějakej takovej...
  5. RTV4

[Pravdě podobně vyřešeno] Lagy na serveru

Dobrý den, mám problém s docela hodně velkejma nárazovejma lagama. Serveru funguje normálně bez lagů na 20 tps a nejdnou bum a 5 tps. Nemám vůbec tušení co s tím. :/ Server běží na MC serverů od hicorie a na paper spigotu 1.14.4. Jsou tam trošku složitější pluginy ale, 4 hráči co jsou ještě...
  6. RTV4

Vyřešeno Paper Spigot config

Dobrý den, rozohdl jsem se že SkyBlock server dám na PaperSpigot, ale nevím co v configu co přesně znamená. Neví někdo o nějakém návodu s popisky? Přikládám config: # This is the main configuration file for Paper. # As you can see, there's tons to configure. Some options may impact gameplay, so...
  7. RTV4

Vyřešeno Co se spadlým serverem

Dobrý den, Občas se stane že mi spadne MC server protože se přetíží a stále zabírá port. Server běží na VPSku a to beží na Ubuntu Server 18.04 64bit. Pár screenů jak to vypadá (Spadlý server je zapnutej na screenu Admin-Team): Jde to vyřešit tím že resetuji celé VPS, ale... Pak hráči musí čekat...
  8. RTV4

Email

Dobrý den, Jak udělat na VPS Email třeba RTV4@GoodCraft.cz? Mám Ubuntu Server 18.04 64bit a zakoupenou doménu GoodCraft.cz. Měl jsem to předtím u wedosu přes webhosting ale nějak jsem to zapomněl zaplatit a navíc webhosting mám na VPS a ani se mi to platit nechce takže nešlo by to přes VPS...
  9. RTV4

Vyřešeno Bungee náhodné motd

Dobrý den, potřeboval bych nějaký motd plugin pro Bungee který se bude náhodně měnit třeba každých 5 vteřin měnit. Je mi jedno jestli to bude premium plugin a nebo ne. Bungee s ostatními spigot servery a databázemi běží na jednom VPS. Potřebuji aby plugin uměl oba řádky. Plugin by měl jít...
  10. RTV4

Bridge Builders

Dobrý den, Chtěl jsem přidat na můj server minihru BridgeBuilders (jako je na serveru Rewinside.tv (německý server)) protože myslím že asi bych byl první českej server kde by toto bylo česky. :) Hledal jsem všude možně ale nenašel. :confused: Takže potřeboval plugin buď pomoct najít a nebo...
  11. RTV4

Vyřešeno Doly

Dobrý den, Mám SkyFun (SkyBlock + SlimeFun v jednom) server (Odělený server) a potřeboval bych pro něj doly. Server běží na 1.14.4 a potřeboval bych aby v tom dole byl effekt Mining fatigue 2 a spawnovalo by se tam 1% Diamoand ore 1% Emerald ore 1% Quartz ore 5% RedStone ore 5% Lapis Ore 5% Iron...
  12. RTV4

Vyřešeno Doména - MC a Discord

Dobrý den, mám u wedosu doménu GoodCraft.cz a 2 otázky. 1. Otázka: Když mám nastavenou doménu (GoodCraft.cz) na IP VPS serveru (web) je možné jí nastavit i k MC serveru na VPSku (takže pokud by se někdo napsal GoodCraft.cz do prohlížeče hodí ho to na web GoodCraft.cz a když se připojí přes MC...
  13. RTV4

Možnost pro VIP připojit se s 1.8-1.14.4

Dobrý den, Mám Bungee Server na VPSku a kvůli co nejlepšímu omezení hráčů s HackClienty server běží jen na verzi 1.14.4. Někteří hráči si stěžují jejich PC nemá moc rád 1.13+ a napadlo mě jestli by nešlo udělat přes ViaVersion a tamty 2 pluginy nepamatuji si jak se jmenují :D a jestli by nešlo...
  14. RTV4

Generátor blocku

Dobrý den, Potřeboval bych generátor blocků který by se dal spawnout Spawn eggem a nebo hlavou (podle toho co z toho půjde) (na serveru mám HeadDatabse k těm hlavám (Vlastnictví pluginu: https://ctrlv.cz/zllU) a aby měl dole Jigsaw block (Směřující nahorů což je základně) a nahoře Diamoand...
  15. RTV4

Vyřešeno Vytvoření TS3 na VPS

Dobrý den, jak mám udělat TeamSpeak na VPS? Systém: Ubuntu Server 18.04 64bit Děkuji za odpověď, RTV4
  16. RTV4

Automatické přihlášení pro hráče s originálkou

Dobrý den, Potřeboval bych pomoct jak udělat aby hráči co mají originální MC tak aby nemuseli zadávat heslo? Používám bungee a na přihlašování mám oddělený server. Servery běží a jen na verzi 1.14.4. Pluginy na AuthMe: JoinMessagePlus, AdvancedPortals, LuckPerms, Citizens, OnJoin a...
  17. RTV4

Vyřešeno Při vkročení na block spuštění příkazu

Dobrý den, Potřeboval bych aby když hráč vkročí třeba na redstone block tak aby ho to zabilo. Zkoušel jsem to přes command blocky ale tam nefunguje @p kvůli essentials (essentails tam mám jen kvůli prefixům takže kdyby někdo věděl o něčem na prefixy na 1.14.3, tak tam essentials nemusí být). Mám...
  18. RTV4

DeluxeChat Jméno hráče

Dobrý den, koupil jsem si DeluxeChat a když chci něco napsat tak místo jména je tam toto: Vlastnictví pluginu: Verze serveru: 1.14.2 (teď upragdnutá) Pluginy: AdvancedPortals, LuckPerms, Vault, PlaceholderAPI, JoinMessagePlus, DeluxeChat, Citizens Config Deluxe Chat: # DeluxeChat version...
  19. RTV4

Hledám/koupím Plugin Dragons

Dobrý den, Potřeboval bych plugin na minihru Dragons jako je na SurvivalGames. (Pro ty co neznají SurvivalGames Plugin by fungoval tak že, Když se hráč připojí na server bude na lobby pro minihru Dragons. Dostane do ruky výběr kitu, Hlasování pro mapu a Postel pro port na Lobby a když tam budou...
  20. RTV4

LuckPerms Prefixy a Suffixy

Dobrý den, Mám na serverech LuckPerms propojené s databází MySQL a když jsem chtěl nastavit Prefix a nebo Suffix tak se pak nic nezobrazuje ani když to dám do groupky a ani když to dám do user Nastavuji to takto: /lp group majitel meta setprefix Ahoj. Zkoušel jsem dát i na server EssentialsX a...