Výsledky

1. Pigmen36

Oprava a nastavování Minecraft serverů

Oprava a nastavování Minecraft serverů za malý peníz. Cena dohodou! Pokud někdo máte zájem kontaktujte mě v pm. Kdo jsem: Jsem 17 léty no-life který se tvorbou a nastavováním Minecraft serverů zabývá již od svých 12 let. Mám hromady zkušeností a to nejlepší mám čas pořád takže pokud máte...
  2. Pigmen36

prodej hicoria.com účtu

Dobrý den, Není tu někdo kdo by měl zájem o můj účet za: 397 Informace o účtu kredity: 397 a k tomu zdarma tyto dva servery Platba nejlépe paypal. a nebojte neokradu vás už jsem u hicoria komunity nějaký ten pátek :D.
  3. Pigmen36

Admob a živnostenský list (je potřeba?)

Dobrý den Mám takový dotaz když dám do svoji aplikace reklamy a vydělávám z nich nějaký menší obnos peněz potřebuji mít živnostenský list? PS: pokud ne jaké jsou limity výdělků ročně. S přáním hezkého dne pigmen36
  4. Pigmen36

Neviditelné entity

Dobrý den mám takový problém na serveru mám všechny entity neviditelné Moby monstra Armor Standy a hologramy. Informace o severu: Verze: 1.14.4 Typ: spigot TPS: obvykle máme 18-20 TPS Způsob jak jsme se snažili opravit chybu: Smazání všech pluginů co upravují vlastnosti světa( multiverse jsme...
  5. Pigmen36

Vyřešeno Navýšení disku nefunguje

Vps zvětšení disku nefunguje
  6. Pigmen36

Nefunkční worldedit

Dobrý den, Stáhl jsem nejnovější build wotldedit pl se načetl.. ale mám problém vůbec neregistruje příkazy co zadám prostě se nic nestane
  7. Pigmen36

holographic Displays pro 1.14.3 spigot

Mám pár pluginů co ke svému chodu potřebují holographic Displays ale když dám nejnovější verzi tohoto pl nespustí se a napíše že je pro 1.13.1
  8. Pigmen36

Minecraft Update error(Linux)

Mám Ubuntu disco dingo A mám problém před pár měsíci jsem instaloval Minecraft všechno bez problémů a teď když my Launcher napsal update tak jsem šel na stránky a aktualizovaný .deb jsem chtěl stáhnout a nainstalovat ale pak nastal velký problém Minecraft Launcher se nespustil. Launcher jsem...
  9. Pigmen36

Nábor na buildery

Milí hráči / hráčky Hledáme šikovné a slušné lidi na pozici buildera. Co je WatchPlex? WatchPlex je Minecraft server který má poupravenou generaci jeskyní a netheru. To nejlepším na našem serveru je reálná fyzika která se stále ve fázi vývoji. Jedná se o survival/economy server. Podmínky: Mít...
  10. Pigmen36

Služby pigmen26

Cena: - 69.99 Kč - Sleva!!! Platební metoda - Domluvou[/SPOILER] Cena: - 99.99 Kč - Sleva!!! Platební metoda - Domluvou [/SPOILER] [/SPOILER] [/SPOILER]
  11. Pigmen36

Vyřešeno moje služby

Dobrý den, Můžu se zeptat. můžu si do vlákna "Žádosti o výpomoc [NEKOMERČNÍ UŽITÍ]" dát moje služby? Pokud ne můžu je někde napsat? Nechci mít potíže proto se ptám.
  12. Pigmen36

Práva na discord pomocí group

Dobrý den, Kdysi když byla služba ještě funkční jsem měl nevím jakým způsobem nastavené to že když jsem někomu dal group na discord (controler group) tak mohl bota ovládat. Nevíte někdo jak to udělat?
  13. Pigmen36

Ekonomika {ceny}

Dobrý den, mám server s ekonomickou nemá prosím někdo nějaký list cen items v eurech Např Stone: sell 1E Buy 2E {S přáním hezkého dne pigmen26} Už jsem to našel https://docs.google.com/spreadsheets/d/1uaeCi9lXeVwIsAVuyLAaf7p4gnEDS2AGqnmDKgQzXV8/edit?usp=sharing
  14. Pigmen36

Jak na ekonomiku;).

Dobrý den, Můžu se zeptat jak na serveru udělat dobrou ekonomiku? Myslím tím ceny chci je co nejvíce jako v realitě. Nechci jobs atd chci ekonomiku jako reálnou nic na styl shop s nekonečnými items atd:) Pokud se někdo touto problematikou zabývá a chce mi pomoct napište ;). {S přáním hezkého...
  15. Pigmen36

Podpis na mobilní verzi fóra

Dobrý den, Můžu se zeptat proč se na mobilní verzi fóra nezobrazuje podpis;)? {S přáním hezkého dne Pigmen26}
  16. Pigmen36

Vyřešeno Auth plugin s Autologinem pro Originální účty?

Dobrý den, Ano vím už se to tu řešilo ale byla porušena pravidla a vlákno nebylo zodpovězeno. Potřebuji aby když se hráč připojil server zjistil jestli je prémium a když je tak chci aby se automaticky přihlásil žádný. /premium používám Authme. {S přáním hezkého dne Pigmen26} ----...
  17. Pigmen36

Notebook na mc 1.12.2

Zvládne tento notebook mc 1.12.2 fullscreen na kolik fps chci hrát na 8 chunk Odkaz
  18. Pigmen36

Vyřešeno OpenVpn nenašel soubory

Dobrý den, Mám takový problém postupoval jsem podle návodu soubory nahrál atd ale open VPN píše tuto chybu: Options error: --ca fails with 'ca.crt': No such file or directory (errno=2) Options error: --cert fails with 'vpn_41683.crt': No such file or directory (errno=2) Options error: Please...
  19. Pigmen36

Prodám kredity Sleva

Prodám kredity cena domluvou 800 kreditů
  20. Pigmen36

Dotaz :D

já bych se chtěl optat kolik by mě stálo nechat udělat obchod na webu pomoci vault + login podle authme db chtěl bych abych mohl udělat položku ktera provede příkaz po koupi atd :D