Výsledky

1. E

Vyřešeno Obnovení záloh u MC ultimate

Vše vyřešeno můžete uzavřít :)
  2. E

Tak to je špatné :D
  3. E

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli jde nějak obnovit záloha u Mc ultimate je to možné?
  4. E

Dotaz

Ahoj :) Sháním Stavitele na server lobby a chci se zeptat jestli by někdo neměl zájem.Lobby by mělo být ve stylu Medieval :) Součástí by byla i finanční odměna (nebojte se pod 400 kč nejdu :D) Kdyby jste měli zájem tak mi napište sem, a pošlete fotky svých předešlých staveb na email...
  5. E

Dotaz

Ne nemám :) ---- Automaticky sloučená zpráva ---- Ehm zkusil jsem dát na server spigbot 1.11 obnovil jsem zálohy a server nejde zapnout a tohle mi to hází. Nevím co s tím. ---- Automaticky sloučená zpráva ---- Ehm zkusil jsem dát na server spigbot 1.11 obnovil jsem zálohy a server nejde...
  6. E

Dotaz

Ano mám a stále nefunguje
  7. E

Dotaz

Stáhnul jsem daný plugin ale skiny nikde proto jsem se kouknul na internet ale furt nic na příkazy mi to vůbec nereaguje ani zprávou do chatu.
  8. E

Dotaz

Moc děkuji :)
  9. E

Dotaz

Ahoj mám na svém serveru problém se skinama nejsou vidět :( Na podpoře jsem zjistil že bych musel mít zapnutý online mód ale ten zapnout nechci. Také jsem zjistil že existuje plugin na skiny aniž bych musel mít online mód ovšem je v tom háček odmítají mi ho zdělit :( Neznáte jméno toho pluginu ?