Výsledky

1. Pigmen36

Proč zustavaji npc hraču

Dobrý večer, Mě se děje úplně to stejné. Mám paper 1.15.2 a prostě nevím jak se toho zbavit ;). S přáním hezkého večera pigmen36
  2. Pigmen36

Vyřešeno LuckPerms- A database error

Dobrý večer, Pokud se vám problém nedaří vyřešit kontaktujte mě prosím v pm. Na server se osobně podívám a udělám vše co bude v mých silách proto aby váš server byl opět funkční. S přáním hezkého večera pigmen36
  3. Pigmen36

Vyřešeno BedwarsRel a nefunčnost shopu

Dobrý večer, Zašlete nám prosím konfiguraci + log serveru (Nejlépe ještě před tím vyzkoušejte ten shop ať nám plugin řekne s čím má potíže.). Pokud se tak nestane obávám se že vám nebudeme schopni pomoci. S přáním hezkého večera pigmen36
  4. Pigmen36

Vyřešeno LuckPerms- A database error

Dobrý večer, Můžete mě prosím vysvětlit proč jste sem vložil log + konfiguraci jako klasickou zprávu. Prosím myslete na ostatní členy fóra co budou tohle vlákno v budoucnu číst. Pro příště logy nebo konfigurace se vkládají např na pastebin.com nebo využijte funkce vložit kód. S přáním hezkého...
  5. Pigmen36

Vyřešeno RAD server

Dobrý den, Autor zřejmě zapomněl napsat že problém jsem s ním vyřešil v pm. Prosím o uzavření vlákna. S přáním hezkého dne pigmen36
  6. Pigmen36

Vyřešeno AuthMe GeoLite a MySQL

Dobrý den, Vážení věc se má takle jelikož geolite.maxmind.com je dávno nedostupné a nefunkční tak je logické že plugin authme nedokáže stáhnout data z něčeho co neexistuje. Z vaší strany tohle nemůže být vyřešeno. Jediný kdo tento problém může vyřešit je autor pluginu popřípadě pokud se jedná o...
  7. Pigmen36

Oprava a nastavování Minecraft serverů

Oprava a nastavování Minecraft serverů za malý peníz. Cena dohodou! Pokud někdo máte zájem kontaktujte mě v pm. Kdo jsem: Jsem 17 léty no-life který se tvorbou a nastavováním Minecraft serverů zabývá již od svých 12 let. Mám hromady zkušeností a to nejlepší mám čas pořád takže pokud máte...
  8. Pigmen36

Jak si přidat modpack na server

Dobrý den, Především záleží jestli máte službu Minecraft nebo MC:U. Osobně vám doporučuji pro modpacky využít službu MC:U. Na službě Minecraft můžete vlastní modpack taktéž rozjet bohužel kvůli zákazu nahrávání vlastního .jar pro server ne všechny modpacky na téhle službě fungují. S přáním...
  9. Pigmen36

Vyřešeno Residence funguje , ale jde v ní ničit

Dobrý den, Omlouvám se asi jsem si spletl vlákno.. Ten soubor co jsem vám poslal udělal to že je nyní residence zdarma a nemusí se za ní platit. S přáním hezkého dne
  10. Pigmen36

Dobrý den, Jak to myslíte po restartu neudělá nic? Zkuste se trošku rozepsat popřípadě poslat nějaké podklady ( např log). S přáním hezkého dne pigmen36
  11. Pigmen36

Dobrý den, Jak to sakra myslíte nejde ani restartovat? Když jsem to zkoušel na svém lokálním serveru tak všechno fungovalo. Pokud server nejde restartovat tak bude chyba někde jinde. S přáním hezkého dne pigmen36
  12. Pigmen36

Vyřešeno Nefunguje Rcon

Dobrý den, Před rokem jsem měl samý problém bohužel si nepomatuji jestli jsem ho vyřešil nebo ne :(. S přáním hezkého dne pigmen36
  13. Pigmen36

Dobrý den, Vložte tento soubor do složky residence: Stáhnout zde. S přáním hezkého dne pigmen36
  14. Pigmen36

Vyřešeno residence

Dobrý den, Pokud je váš problém vyřešen označte prosím téma jako vyřešené. Děkuji S přáním hezkého dne pigmen36
  15. Pigmen36

Vyřešeno residence

Dobrý den, Nyní vám zde napíšu všechny pluginy které je potřeba odstranit: (TablistHeaderFooter , Modifyworld , Residence , ColoredTags) Nevím kde jste se dočetl že residence 2.6.6.6 je nejaktuálnější verze ale dobrá. Smažte všechny pluginy uvedené výše a jejich složky a poté stáhněte plugin...
  16. Pigmen36

Vyřešeno residence

Dobrý den, Já se neptal na cestu k logu ale na log. Zašlete mě prosím obsah latest.log. ale předtím než to uděláte zkuste použít tu motyku abych viděl jak se plugin chová popř co vypisuje za chyby. S přáním hezkého dne pigmen36
  17. Pigmen36

Vyřešeno residence

Dobrý den, Prosím o dodání logu serveru + jakou máte verzi pluginu residence. S přáním hezkého dne pigmen36
  18. Pigmen36

Pomoc s PerWorldPlugins

Dobrý den, Prosím zašlete log serveru + pošlete konfiguraci pluginu PerWorldPlugins. Pokud tak se tak nestane obávám se že vám nebudeme schopni pomoci. S přáním hezkého dne pigmen36
  19. Pigmen36

Problém s hlasováním - GAListener & NuVotifier

Dobrý den, plugin MassiveCore zřejmě nefunguje na verzi 1.12.2 tak jak by měl. Prosím odstraňte tento plugin nebo aktualizujte server. Pokud plánujete tento problém ignorovat vystavujete svůj server zbytečné zátěži kterou způsobuje plugin uvedený nahoře. S přáním hezkého dne pigmen36
  20. Pigmen36

Problém s hlasováním - GAListener & NuVotifier

Dobrý den, Využíváte paper(paper spigot) nebo spigot? S přáním hezkého dne pigmen36