Výsledky

1. Mortik

Porušení pravidel could not open file transfer connection

Ahoj, můžete pomoct? Snažil jsem se nahrát ikonky na moje TS ale úkazalo mi to tohle could not open file transfer connection
  2. Mortik

Huawei Mate 10 Pro vs. IPhone 6s

Ahoj, chtěl bych si pořídit nový telefon byly by to buď to Honor 20 Pro nebo IPhone 6S 128 GB. Chtěl bych znát vás názor. Více se mi líbí Honor 20 Pro hlavně kvůli fotoaparátu ale IPhone zas má jiné věci jako např. Siri, 3D Touch a různé Apple Služby (iMessage, FaceTime atd.)
  3. Mortik

TS3 - Help CZ/SK l Facebook Group

Ahoj, chtěl bych vás pozvat do Facebookové skupiny TS3 - Help CZ/SK. Těším se na vás! https://www.facebook.com/groups/1773581166274704/
  4. Mortik

Problém - i_channel_needed_subscribe_power

Ahoj, mám problém. Nastavuji si TSko a u roomky pro Helpery jsem nastavil subscribe power 0 aby do ní hráči viděli! Hráč má též nastaven subscribe power 0 Ale vždy to v chatu napíše toto Nevíte co s tím? ---- Automaticky sloučená zpráva ----
  5. Mortik

Pozice DJ/Hl.DJ

Ahoj, nenašel by se tu nějáký server na kterém probíhá nábor na DJ/Hl. DJ
  6. Mortik

Vyřešeno Řádkování v CSS

Ahoj,, nevíte někdo jak pomocí CSS nastavit řádkování?
  7. Mortik

TeamSpeak - Možnosti tagu URL l 1. část

Ahoj, chtěl bych vám představit jaké možnosti má na TS v desc. místnosti tag URL. Jsou různé způsoby jako linkování na webové stránky, uživatele, místnosti atd. My si ukážeme ti první dva způsoby protože si myslím že jsou to ty nejpoužívanější. 1. Link na webové stránky Zde máme dva způsoby...
  8. Mortik

MySQL - Změna hesla uživatele

Ahoj, nějáký vtipálek který využil toho že jsem u jednoho topicu zapomněl dát pryč heslo od MySQL databáze my mění hesla všech uživatelů. A já to heslo zapomněl to heslo změnit :confused: Proto jsem ho chtěl změnit ale to co jsem našel na Googlu nefungovalo! Proto se chci zeptat vás jestli...
  9. Mortik

Vyřešeno Apache - Nastavení Domény

Ahoj, na svém VPS serveru jsem nainstaloval Apache2 už před nějákou dobou a mám problém který jsem objevil už před delší dobou :( Nastavil jsem doménu pro webové stránky Config: <VirtualHost *:80> DocumentRoot /var/www/html ServerName http://legend-plays.eu </VirtualHost> Cesta...
  10. Mortik

Vyřešeno Legend-Plays.eu l Obnovení projektu

Milý členové Fóra. Asi jste už mohli slyšet o projektu Legend-Plays.eu který byl v březnu 2019 ukončen z finančních důvodu a byl obnoven zas nedávno :) V tomto topicu bych vám chtěl říct co by jsme chtěli zlepšit atd. pozvat na náš TS3 server a zaujmout vás na nábor Co bys jsme chtěli zlepšit...
  11. Mortik

Vyřešeno TS3 - Add Group

Ahoj, nevíte někdo jak nastavit aby určitá group na TS3 mohla nahazovat a sundavat nějáké určité groupky?
  12. Mortik

Vyřešeno MySQL - Uživatelské práva

Ahoj, mám problém. Mám na svém VPS nainstalovaný MySQL server a když jsem si vytvořil uživatele a chtěl jsme mu dát práva tak to nešlo! Ukázalo to totiž tohle: MariaDB [(none)]> grant all on *.* to admin@localhost identified by '*******' -> FLUSH PRIVILEGES; ERROR 1064 (42000): You have an...
  13. Mortik

Pomoc s MySQL

Ahoj, našel by se tu někdo kdo by mi na VPS nainstaloval a nastavil MySQL? Nejlépe zdarma?
  14. Mortik

Vyřešeno Odkaz v obrázku - TS3 Desc.

Ahoj, po dlouhé době mám otázku? Jak udělám v desc. roomky na TS3 obrázek na který když hráč klikne tak se mu otevře webový prohlížeč a přesměruje ho na nějáký odkaz? ---- Automaticky sloučená zpráva ---- Už jsem to našel na Googlu :) Topic uzavírám!
  15. Mortik

Porušení pravidel LuckPerms - Synchronizace

Ahoj, mám otázku? Když nainstaluji na BungeeCord a na všechny ostatní Spigot servery LuckPerms a vše nastavím podle návodu od vývojáře budou se všechny oprávnění synchronizovat na všech serverech?
  16. Mortik

Porušení pravidel Nábor Technik/Developer - Legend-Plays.eu

Milý hráči, milé hráčky s radostí vám mohu oznámit byl projekt Legend-Plays.eu obnoven! A nově probíhá i nábor!
  17. Mortik

Pozvání do FB Skupiny Web Developing CZ/SK

Ahoj, chtěl bych vás poznat do Facebookové skupiny Web Developing CZ/SK. Jedna se o skupinu o programování webu. Tak doufám že se přidáte Odkaz na skupinu: Klikni zde
  18. Mortik

Vyřešeno Obnovení projektu Legend-Plays.eu

Ahoj, chtěl bych obnovit projekt Legend-Plays.eu, ale nechci ho obnovovat sám. Protože bych to finančně nezvládal. Proto bych chtěl nějákého Co-Ownera
  19. Mortik

Vyřešeno Nastavení TS-Website 2.0

Ahoj, jak mohu nastavit TS-Website, @Bolin mi říkal že se to musí nastavit v MySQL databázi ale nevím jak, můžete mi někdo poradit?
  20. Mortik

TS3 Web - Admin Panel

Ahoj, nainstaloval jsem si TS3 web od Wruczek na ale mám otázku, zjistil jsem že se zde nenachází Admin Panel a vše se musí upravovat v MySQL, neexistuje nějáký Admin Panel od Wruczek který by se dal dodatečně nainstalovat?