Výsledky

1. Y

Porušení pravidel Redis Bungeecord

Nevytvaraj tu zbytocny offtopic a dovolim si ta opravit. Na tomto fore narok na podporu nema. Je to napisane jasne v pravidlach, presnejsie pravidlo cislo 14. Citujem: Takze z tvojej odpovede sa vo mne vzbudzuje podozrenie, ze si si neprecital pravidla fora. Stale plati to, ze uzivatel, ktory...
  2. Y

Porušení pravidel Redis Bungeecord

Domena, ktoru mas v policku "Servery" nie je vobec registrovana, cize nemas narok na podporu, kym nedodas dokaz, ze mas server od Hicorie.
  3. Y

Certifikát

Problem s repom. Podla toho co vidim, tak asi nebudes uplne schopny, co sa tyka Linuxu, takze skor by som navrhoval nechat tak certbota a vlastne certifikaty. Radsej by som presiel na Cloudflare. Tam je to jednoduche a pohodlne + ti to zabezpecuje dalsich X veci. Len si zmenis Name Servery pri...
  4. Y

Minevity.eu - Zjištování pluginu přes web

Mam taky pocit, ze tomuto cloveku by nemala byt poskytnuta pomoc, aj ked ma policko "Servery" vyplnene. Mam podozrenie, ze tento clovek hostuje na inom ceskom hostingu podla tohoto. Prikladam obrazok:
  5. Y

Vyřešeno VPS- TS3 server a Musicbot

Ziadne porty menit nemusis, ak nechces, aby ti to bezalo na inych. TeamSpeak Voice v zaklade bezi na UDP 9987 a SinusBot na TCP 8087.
  6. Y

Vyřešeno VPS mysql

Pripadne navod tu na fore: https://forum.hicoria.com/index.php?threads/n%C3%A1vod-mariadb-u%C5%BEivate%C4%BE-a-datab%C3%A1za-webov%C3%A9-rozhranie.9513/ Len v 7. kroku chyba na konci bodkociarka, takze ten prikaz ma vyzera takto: GRANT ALL ON *.* TO uzivatel@localhost IDENTIFIED BY 'vase heslo';
  7. Y

Vyřešeno Zhánam developra na moj projekt [CuteCraft]

UwU CuteCraft OwO Este dodam, ze v tej prihlaske mas 2x policko na zadanie emailu + slovo "technyky".
  8. Y

Vyřešeno VPS minecraft server MYSQL Nastaveni

Samotny Minecraft server sa s MySQL prepojit neda. Prepojuju sa vacsinou pluginy. Takze ked tak napis, co za plugin by si chcel prepojit a pripadne posli config pluginu, alebo odkaz, odkial si ho stiahol (SpigotMC, Bukkit).
  9. Y

Web od hicorie + cloudflare

Nikdy som Hicoria webhosting nepouzival, takze neviem, ci budem vediet poradit nejak, kazdopadne na httpcku to zobrazuje "Vitejte na vasem web prostoru.", co neviem, ci tam mas nahrany ty takyto index, alebo je zle nastaveny virtual host, respektive server name v nom, ak ty nic taketo v indexe...
  10. Y

Web od hicorie + cloudflare

Ak sa nemylim, tak Hicoria poskytuje dva typy webhostingu: 1. webhosting + domena 3. urovne (subdomena.smsmc.net) 2. webhosting + vlastna domena Ktory z nich si si vybral ty?
  11. Y

Scheduler Java pomoct

Neviem, preco sa ti nezobrazi ten scoreboard, kedze uz dlhu dobu sa BukkitAPI nevenujem, ale co sa tyka toho samotneho kodu, tak takto si vytvoris flicker (bude ti blikat cely scoreboard a to nie je pekna vec). Moj navrh je pomerne jednoduchy, ale netusim ako daleko si s Javou a BukkitAPI...
  12. Y

Scheduler Java pomoct

Tomu, co tu ty chces od programatorov sa v ich komunite hovori "spoon-feeding" a nikto to tam nema velmi rad. Takze pochybujem, ze ti tu bude niekto kvalifikovanejsi (zatial som tu vela takych ludi ani nevidel) rozoberat jeho kod a vysvetlovat kazdy jeden riadok.
  13. Y

Vyřešeno TS3 Doména WEDOS

https://wiki.hicoria.com/knowledge-base/ts3-nastaveni-dns-zaznamu/ V priprade VPS staci vytvorit A zaznam a "data" dat IP adresu VPS.
  14. Y

Vyřešeno Doména bez portu

https://wiki.hicoria.com/knowledge-base/minecraft-nastaveni-dns-zaznamu/
  15. Y

Porušení pravidel FastLogin + Authme

Nebolo, bud ma server na Hicorii, alebo nie, to je cele. V kolonke "Servery" pise, ze nema, tym padom je to porusenie pravidiel, takze sa to moze rovno locknut. Ked uz by ten server na Hicorii mal, tak bud staci zalozit novy topic, alebo napisat niekomu z administratorov, nech odomknu tento.
  16. Y

jak se přihlásit do ftp

Si si isty, ze zadavas spravne udaje? Namiesto weboveho FTP odporucam pouzivat nejakeho (S)FTP clienta, navod tu: https://wiki.hicoria.com/knowledge-base/ftp-sftp-klienti/
  17. Y

Vyřešeno Problém s timings

HTTP response code 500 znamena Internal server error, co znamena, ze je chyba na strane servera, nie u teba.
  18. Y

Porušení pravidel chyba v authme

WAYTOODANK To sa este komplikuje toto. Ak sa snazis niekomu pomahat, tak preco ten clovek nenapise rovno sam? Stoji to zbytcone vela casu potom. A mimochodom, neviem, ci zas v tomto pripade nebude potrebne, aby prisiel majitel, kedze to nevlastnis a suhlasil s pomocou. Netusim, ako to vyriesit...
  19. Y

Porušení pravidel chyba v authme

Sekcia predtym bola dobra. Netusim z akeho dovodu zbytocne spamujes forum. Nechcem ta z nicoho obvinovat, ale mam taky pocit, ze nebudes asi uplne hostovat na Hicorii, uz len z toho dovodu, ze kontaktne udaje v domene, ktoru si mal v serveroch smeruju na uplne iny hosting, ktory mam pocit, ze...
  20. Y

Vyřešeno AuthMe

Identifikuj si najprv server podla pravidla cislo 14.