Ako mať zapnutých viac CSGO serverov naraz?

Nerox

Veterán
Zpráv
33
Bodů
147
Servery
89.203.251.29 // VPS
Dobrý deň, Mám menšiu otázku, ako urobiť to, aby nám bežali dva CSGO serveri naraz? Máme 2 serveri nainštalovane. Zaujímalo by ma, ako urobiť script, ktory by zapol oboje naraz a aby išli dovtedy, dokedy nevypnete ten script. Alebo niečo na tento štýl.

Nerox

Veterán
Zpráv
33
Bodů
147
Servery
89.203.251.29 // VPS
ahh? akoze pretotálneho začiatočnika na linuxe to bude trocha obtiazne.

cancerex

don't waste my fcking time
Zpráv
113
Bodů
234
Místo
Bratislava
Kód:
screen -AmdS server1 //prikaz na zapnutie servera, napriklad ./csgo_server (nepoznam subory cs serverov takze neviem presne)
screen -AmdS server2 //prikaz na zapnutie druheho servera
to si mozes dat do shell suboru, napr.
Kód:
servery.sh

Nerox

Veterán
Zpráv
33
Bodů
147
Servery
89.203.251.29 // VPS
ale co ak to je v inej slozke? kazdy jeden server? priklad. csgo1 je tam srcds.run a potom csgo2 je tam tiez srcds.run co teraz?

Matyas66cz

Jsem nejlepšíííí :D
Zpráv
131
Bodů
254
Místo
eee :(
Servery
ms20.hicoria.com:32855
screen -AmdS server1 cesta/srcde.run
screen -AmdS server2 cesta/scrds.run

Nerox

Veterán
Zpráv
33
Bodů
147
Servery
89.203.251.29 // VPS
A, ak potrebujem toto? ./srcds_run -console -game csgo +map de_dust -maxplayers 16 ? ako to tam mam dat?

screen -AmdS server1 cesta/srcds.run -console -game csgo +map de_dust -maxplayers 16
screen -AmdS server2 cesta/scrds.run -console -game csgo +map de_dust -maxplayers 16

Matyas66cz

Jsem nejlepšíííí :D
Zpráv
131
Bodů
254
Místo
eee :(
Servery
ms20.hicoria.com:32855
Ajo omlouvam se. Jdi do nastavení profilu a dej Servery: a napíš se servery. jinak nemáš podporu.

Neko7894

Veterán
Zpráv
76
Bodů
52
Servery
VPS: 89.203.249.214 (Debian 9)
@Whitehouse dík za like, ale neměli by dostat ti kteří mu pomáhali warn? Bylo by to docela nespravedlivé vzhledem k tomu že YMaster ho za to dostal..

@N3ROXicekk Omlouvám se, ale jestli nemáš server u hicorie tak to je docela problém, pozorně čti hicoria forum..

Whitehouse

ZombieApocalypse.eu
Administrator
Minecraft sekce
Zpráv
1 885
Bodů
1 173
Místo
Praha
Servery
mc.zombieapocalypse.eu
Nikdo varování nedostane. Asi nemá smysl dávat varování sobě a nepozornost se může stát. Nebudu řešit, co se dělo v minulosti.
Nyní k tématu, @N3ROXicekk, pokud máte server u Hicorie, identifikujte ho vyplněním IP adresy v kolonce Servery v nastavení osobních údajů. Pokud nemáte, nemůže Vám být poskytnuta podpora. Pro ostatní: již nepokračujte v odpovídání na toto téma, dokud nebude provedena identifikace.

Nerox

Veterán
Zpráv
33
Bodů
147
Servery
89.203.251.29 // VPS
Prepáčte, bol som trocha mimo, reinštalovali sme vpska a dali tam minecraft, cez to vďaka Vám všetkým čo sa mi tu snažili pomôcť, a ospravedlňujem sa za strácanie Vášho času.
Prajem pekný deň.

Nerox

Veterán
Zpráv
33
Bodů
147
Servery
89.203.251.29 // VPS
Máme, ale vpska, uz tam mame minecraft (na tych vpskach.).