BAN ZA NIČ ZLÉ!!!

Status
Zamknuto

nofa

Nováček
Zpráv
2
Bodů
6
Takže na čarovnom minecrafte od gejmra na vašom server mi dal admin spin72 ban na rok pod nazvom kidiot čo však neviem čo to znamená za dôvod - dal ma do väzenia na 10 min za slovo do*****e a potom som sa ho spytal či je to vážne nadavka a či to vie iste a následne na to mi dal ban na rok. Prosím o pomoc, ďakujem a píšem to sem lebo na fb mi nepomohli. Môj nick nofa a adminov nick spin72

---- Automaticky sloučená zpráva ----

Je to slovo dopr*ele

Takže na čarovnom minecrafte od gejmra na vašom server mi dal admin spin72 ban na rok pod nazvom kidiot čo však neviem čo to znamená za dôvod - dal ma do väzenia na 10 min za slovo do*****e a potom som sa ho spytal či je to vážne nadavka a či to vie iste a následne na to mi dal ban na rok. Prosím o pomoc, ďakujem a píšem to sem lebo na fb mi nepomohli. Môj nick nofa a adminov nick spin72

Je to slovo dopr*ele
Rád by som si tam ešte zahral...

Poslední změna:

jakubcze_

Akademie EpiPlay.tk
Zpráv
971
Bodů
1 145
Servery
mc.basemc.tk - PemprsSpigot 1.14.4
Jdi si stěžovat jinam, tu s tím nikdo noc nenadělá.

Şķãĵpȅđ ღ

I´m beautiful dog
Zpráv
610
Bodů
629
Místo
MajnKraft World
Dobrý den, my vám s tím nepomůžeme, nikdo z nás nemá k serveru přístup, jestliže vás tam někdo zabanoval, tak se s tím musíte smířit, toto je fórum Hicorie, Hicoria je hosting, který poskytuje servery, které si mohou lidé zakoupit, ale rozhodně hicoria nerozhoduje o tom kdo bude mít na serveru ban.

YMasterSk

maven bleah
Zpráv
1 752
Bodů
1 025
xddd bohuzial ako pisu ostatni tak tu ti s tym nikto nepomoze, taktiez ani na fb, ani na podpore a ani nikde inde, jedine kontaktuj majitela a ries si to s nim.

nofa

Nováček
Zpráv
2
Bodů
6

Je to slovo dopr*ele
Rád by som
xddd bohuzial ako pisu ostatni tak tu ti s tym nikto nepomoze, taktiez ani na fb, ani na podpore a ani nikde inde, jedine kontaktuj majitela a ries si to s nim.

Kto má na majitela kontakt ?

Dobrý den, my vám s tím nepomůžeme, nikdo z nás nemá k serveru přístup, jestliže vás tam někdo zabanoval, tak se s tím musíte smířit, toto je fórum Hicorie, Hicoria je hosting, který poskytuje servery, které si mohou lidé zakoupit, ale rozhodně hicoria nerozhoduje o tom kdo bude mít na serveru ban.
zrejme mi nezostava nič ine ako tam hrať pod inym nickom...

Poslední změna:

YMasterSk

maven bleah
Zpráv
1 752
Bodů
1 025
pochybujem ze ma niekto na neho kontakt, pokial maju teamspeak/discord/nieco ine tak ho kontaktuj tam a pokial nie, tak potom asi jedine hraj za iny nick

Lupe

Administrator
Administrator
Teamspeak3 sekce
Zpráv
2 358
Bodů
1 390
Místo
SpigotMC
Servery
mc.fightfield.eu
ts3.fightfield.eu
Dobrý den, jak již bylo řečeno, zde Vám nepomůžeme. My servery pouze poskytujeme, majitele si má nich mohou dělat cokoliv, pokud to neporušuje zákony. Vyřešte si to s majitelem.
Topic lockuju jako bezpředmětný.

Status
Zamknuto