coins plugin with MySQL and FeatherBoard

trioLand

Veterán
Zpráv
89
Bodů
187
Místo
Mladá Boleslav
Servery
MC • 89.203.250.143:25577
TS3 • ts3.hicoria.com:13375
hledám nějaký dobrý plugin na coins který bude fungovat na mysql a také v featherboardu
Děkuju <3

M

milan_uuh

Guest
Dobrý den, myslím si že není potřeba dokládat důkaz o vlastnění FeatherBoardu. Uživatel chce poradit plugin kompatibilní s FeatherBoardem, nokoliv poradit se samotným FeatherBoardem.
Už se to tady řešilo, důkaz je potřeba dodat jelikož chce pomoct jak s COINS pluginem který má možnost SQL databáze (MySQL) a taktéž chce aby plugin podporoval featherboard, a jelikož mi mu budeme potom psát i nějaké placeholdery aby si mohl ty coiny dát do featherboardu, tak je potřeba mít důkaz o zakoupení pluginu.

trioLand

Veterán
Zpráv
89
Bodů
187
Místo
Mladá Boleslav
Servery
no se spigot pluginem... nejaký dobrý plugin který se dá dát i do featherboardu... např {coins} a tak hledám nějaký dobrý plugin na to...

M

milan_uuh

Guest
Napiš nám nějaký věrohodný důkaz o provedení platby že jsi zakoupil featherboard, jinak ti nemůže do té doby nikdo pomoct, jelikož takhle to je napsané v pravidlech.

YMasterSk

maven bleah
Zpráv
1 749
Bodů
1 250
Dôkaz potreba podľa mňa nebude. Keďže hľadá len plugin, ktorý podporuje variable v FeatherBoard plugine. On s FeatherBoard pluginom ani pomôcť nechce tak wtf? A tie variable budú aj tak napísané na stránke s tým Coins pluginom, takže nechápem čo tu riešite za sr*****.

Lupe

Administrator
Administrator
Teamspeak3 sekce
Zpráv
2 443
Bodů
1 390
Místo
SpigotMC
Servery
mc.fightfield.eu
ts3.fightfield.eu
Důkaz v tuto chvíli potřeba není.
Featherboard sám o sobě podporuje i vlastní placeholdery, možná by se to dalo vytvořit např na craftconomy.

trioLand

Veterán
Zpráv
89
Bodů
187
Místo
Mladá Boleslav
Servery
tady je ten váš "důkaz" co jste potřebovali vidět :) a teď mi tedy poradíte prosím ? :(

Přílohy

• scr.png
    scr.png
    102,1 KB · Zobrazení: 35

Lupe

Administrator
Administrator
Teamspeak3 sekce
Zpráv
2 443
Bodů
1 390
Místo
SpigotMC
Servery
mc.fightfield.eu
ts3.fightfield.eu
Již jsem Vám odpověděla. Důkaz potřeba ani nebyl.

trioLand

Veterán
Zpráv
89
Bodů
187
Místo
Mladá Boleslav
Servery
no používám plugin CoinsAPI, ale ten plugin nejde dát do FeatherBoardu... :( a ten plugin co jste mi poslala my nefunguje...

DomiHrajeCZ

FDGames.eu
Zpráv
372
Bodů
429
Místo
p.getLocation();
Servery
89.203.249.142
Ahoj, doporučuji plugin "DarkCoins" do featherboardu to jde, ozkoušel jsem to. Jen jestli budete chtít shop, tak si ho budete muset naprogramovat.

Hezký den DomiHrajeCZ