Vyřešeno DDOS útoky

Status
Zamknuto

letzplejer

Člen
Zpráv
6
Bodů
42
Servery
mc.uni-style.eu
ts3.uni-style.eu
Zdravím chtěl bych se zeptat jesi do VPS není naký Anti DDos program protože dneska celí den mě DDosoju a nemužu zjustit kdo to je mám na VPS jenom tsko a SinusBota a mám tam 1% a za 15 minut tam mám 100% a padá to Heslo sem nikomu nedaval chvilu to jde uplně v pohodě ale pak se stane tohle a Pinguje to aý na 500 Ping.. prosím o poradu děkuji.

Bolin

Elita
Zpráv
167
Bodů
199
Aktualizuj si TeamSpeak 3 server na nejnovější verzi 3.7.1 U nižších verzí serverů byl nalezen exploit, který právě může utočník využívat.

Houbovy_kolac

<? print_r(explode('_', 'Houbovy_kolac')); ?>
Zpráv
105
Bodů
339
Servery
89.203.249.120
Dobrý den, vaše výpadky nejsou způsobeny žádným DDoS útokem, naopak může za to Hicoria.

Whitehouse

ZombieApocalypse.eu
Administrator
Minecraft sekce
Zpráv
1 884
Bodů
1 173
Místo
Praha
Servery
mc.zombieapocalypse.eu
Dobrý den, vaše výpadky nejsou způsobeny žádným DDoS útokem, naopak může za to Hicoria.
Co je tohle za nesmysl? Můžete to něčím podložit? Pokud se jedná o ten bug TeamSpeak serveru, pak je to chyba vývojáře, respektive uživatele, že nemá aktualizovaný program na svém VPS a nevím, proč by za něco takového mohl hosting.

Houbovy_kolac

<? print_r(explode('_', 'Houbovy_kolac')); ?>
Zpráv
105
Bodů
339
Servery
89.203.249.120
Co je tohle za nesmysl? Můžete to něčím podložit? Pokud se jedná o ten bug TeamSpeak serveru, pak je to chyba vývojáře, respektive uživatele, že nemá aktualizovaný program na svém VPS a nevím, proč by za něco takového mohl hosting.
za 15 minut tam mám 100% a padá to
Když má využití procesoru 100% a pak mu spadne nějaký program, je snad jasné, že je chyba ve výkonu VPS.

Whitehouse

ZombieApocalypse.eu
Administrator
Minecraft sekce
Zpráv
1 884
Bodů
1 173
Místo
Praha
Servery
mc.zombieapocalypse.eu
Pokud využití procesoru je na 100 % kvůli nějakému programu obsahujícímu chybu, je snad jasné, že je chyba v programu, ne ve výkonu serveru. Je ovšem zbytečné se tu hádat, dokud nevíme, jestli za tím opravdu stojí tento bug TeamSpeak serveru, nebo něco jiného.

RTV4

Majitel serveru GoodCraft.cz (MC: 1.14.4)
Zpráv
196
Bodů
254
Místo
eRTéVéčkov
Servery
GoodCraft.cz
(89.203.249.102)

(SkyFun (mimo VPSko) ms21.hicoria.cloud:25715)
@letzplejer Stačí když dáš upravit vlákno a tam dáš vyřešeno ;)

_HeroPwP

Moderátor
Moderator
GS sekce
Zpráv
899
Bodů
1 093
Místo
Praha
Servery
mc.DarkMC.eu
Dobrý den,

zamykám. Příště označte téma jako vyřešené.

Status
Zamknuto