Hľadám programátora na projekt

Diskuze v „Offtopic“ otevřena uživatelem LukixMix, 11. 8. 2017.

Stav topicu:
Zamknuto
  1. Weezy

Weezy Veterán

Zpráv:
    84
    Liků obdrženo:
    23
    Trofejové body:
    164
    Pohlaví:
    Muž
    Místo:
    Ostrava, Moravskoslezský kraj
    Výborně, teď už jen čekat jestli se vám někdo ozve. Trpělivost. Pokud se nikdo neozve tak tu za měsíc nevytvářejte další topic, díky.

2. KaminekLP_TV

KaminekLP_TV Elita

Zpráv:
    181
    Liků obdrženo:
    60
    Trofejové body:
    256
    Pohlaví:
    Muž
    Místo:
    Slovensko, Piešťany
    Dobrý deň,

@LukixMix, neviem neviem, ale asi práve neuvedomujete, že si “odháňate” potenciálnych programátorov (ako napr. @Hime) a robíte si zlú vizitku ;)

Už len vo vlastnom záujme, keď od niekoho chcete pomoc, tak by ste sa mali k ľuďom správať normálne a nie arogantne, ako teraz.

Ako nehnevajte sa, ale myslím, že tento topic by mohol byť zmazaný, pretože niekdo takýto by si nezaslúžil pomoc...

Plugin na pomaly vlastnú minihru za 0-20€, rozmýšľajte: kebyže ste Vy programátor, tak Vy by ste mrhali so svojim drahocenným časom tvorením pluginu za 20€? Keď takého človeka nájdete, gratulujem, ale taký sa asi nenájde.

Java je pomerne zložitý jazyk a programovať v ňom nie je ľahké, tak isto aj naučiť sa ho. Na Vašom mieste by som sa tú Javu naučil. Tvorili by ste si pluginy sám a nemusíte nikoho žiadať o pomoc a platiť... Plus využili by ste to aj v budúcnosti ;)

Myslím, že tu Vám už nikdo nepomôže...

Okrem toho, máte zaujímavý spôsob na farmenie postov a topicov :)

Je to môj názor na vec + odporučenie pre Vás ;)

Toto se líbí uživatelům _HeroPwP a YMasterSk
  3. LukixMix

LukixMix Člen

Zpráv:
    53
    Liků obdrženo:
    0
    Trofejové body:
    67
    Pohlaví:
    Muž
    Poznám jedného ktorý to robí zadarmo ale bohužiaľ nemá čas :( ten týpek sa tomu venuje 5 rokov :)

4. YMasterSk

YMasterSk Java & Bukkit API Developer VIP

Zpráv:
    466
    Liků obdrženo:
    123
    Trofejové body:
    416
    @KaminekLP_TV súhlasím úplne s Vami, no nechcel som sa k tomu nejak viac vyjadrovať, ale plugin, ktorý ma byť takto zložitý za takú cenu mu asi naozaj nikto nenaprogramuje. No a teda pokiaľ niekoho takého poznáte, tak cg. Ja osobne by som tento plugin za 20€ určite nenaprogramoval. Stačí sa pozrieť na spigot a tam na ceny, pluginy za 15€ nie sú pomaly tak zložité ako tieto. No nič, už sa k tomuto nevyjadrujem, stačí mať trpezlivosť a počkať na niekoho, kto by Vám to naprogramoval ako napísal Weezy. GL!

Toto se líbí uživatelům _HeroPwP a KaminekLP_TV
  5. LukixMix

LukixMix Člen

Zpráv:
    53
    Liků obdrženo:
    0
    Trofejové body:
    67
    Pohlaví:
    Muž
    Ako sorry ale mám vám povedať cenu vy sa tomu venujete ja neviem koľko chce kto za plugin preto je lepšie aby ste to vy povedali cenu pre mňa prišla cena 20€ normálna keď poznám človeka ktorý programuje z radosťou a robí to zadarmo len nemá čas 2 mesiace

6. Krakenicek

Krakenicek holly hannah montana VIP

Zpráv:
    1 175
    Liků obdrženo:
    32
    Trofejové body:
    294
    Pohlaví:
    Muž
    Místo:
    Bratislava, Slovakia
    Jediné, čo sa dá s tvojimi požiadavkami na plugin porovnávať je toto ;).

Toto se líbí uživateli YMasterSk
  7. LukixMix

LukixMix Člen

Zpráv:
    53
    Liků obdrženo:
    0
    Trofejové body:
    67
    Pohlaví:
    Muž
    Na tento project je málo pluginov lebo je to niečo nové :(

8. Krakenicek

Krakenicek holly hannah montana VIP

Zpráv:
    1 175
    Liků obdrženo:
    32
    Trofejové body:
    294
    Pohlaví:
    Muž
    Místo:
    Bratislava, Slovakia
    Nemám rád sťažovanie.. Ak nikto nie je schopný mi plugin naprogramovať alebo niečo v tom zmysle, naučím sa to sám - možno sa mi to aj zíde.

EDIT: Najlepšie by bolo locknúť toto téma a záujemcovia o naprogramovanie podľa požiadaviek by sa ozvali @LukixMix do PM.

9. LukixMix

LukixMix Člen

Zpráv:
    53
    Liků obdrženo:
    0
    Trofejové body:
    67
    Pohlaví:
    Muž
    To čo potrebujem sa nenaučím za par dní ...

10. YMasterSk

YMasterSk Java & Bukkit API Developer VIP

Zpráv:
    466
    Liků obdrženo:
    123
    Trofejové body:
    416
    No nenaučíte, ale ako vidíte, tak zatiaľ sa nikto nenašiel kto by Vám tento plugin naprogramoval. Za ten mesiac, čo ste nedokázali odpovedať, ste už niečo z Javy mohli vedieť. Taktiež si myslím, že by bolo dobré to locknúť a záujemcovia by sa mohli ozvať @LukixMix do PM.

11. Weezy

Weezy Veterán

Zpráv:
    84
    Liků obdrženo:
    23
    Trofejové body:
    164
    Pohlaví:
    Muž
    Místo:
    Ostrava, Moravskoslezský kraj
    Stačilo už ne? To neplatí jenom pro @LukixMix .. ale i pro ostatní co tu z toho dělají off topic, pokud vidíte že je někdo myšlenkové na jiné úrovni tak se nesnižujte na jeho úroveň a nereágujte na to. Lockuju. Pokud se najde někdo kdo to @LukixMix za 20euro naprogramuje (xd) tak se mu ozvěte do PM, tečka.

Stav topicu:
Zamknuto

Sdílet tuto stránku