Pomoc s ts3 serverem

Gaspr_

Člen
Zpráv
22
Bodů
52
Servery
ms35.hicoria.com:35085, ms22.hicoria.com:26165, ms28.hicoria.cloud:34315
Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli mi někdo pomůže s teamspeak serverem. Ts3 je z 90% nastavené ale jsou tam menší chyby. Budu moc rád když mi pomůžete, a tak zároveň pomůžete novému projektu. Lidi co mi napíšou, že za to chtějí zaplatit budu ignorovat, protože z 90 % to je moje práce. Hlavně hledám dobrovolníka !!!!! Pokuď se budete chtít stát ts3 správcem, je možná dohoda. Příjdete do super kreativního teamu.

Hexy2004

Nikdy nevíš kdo jsem.
Zpráv
120
Bodů
199
Servery
89.203.248.227
this.coordinates.getLocation());
V dnešní době je vše za peníze. Všichni chcou love a dobrovolníci jsou vě většině případech obsazení :D Pak jsou ti lidi kteří maj server s 1 člověkem ještě bez bungeecordu a hledají techniky aby našli pluginy na netu a hodili je tam a popřípadě přeložili.

Gaspr_

Člen
Zpráv
22
Bodů
52
Servery
ms35.hicoria.com:35085, ms22.hicoria.com:26165, ms28.hicoria.cloud:34315
Toto chápu, bohůžel tito o lidi co za to chtějí zaplatit zkoukli pár videí na youtube a už si myslí že jsou profíci. Většinou jejich práce stojí za nic (mám zkušenosti). Dále jsou tu lidi co to umí, ale chtějí za to peníze. Tihle zase nechápou, že i když za to nedostanou zaplaceno hned, můžou za to dostat zaplaceno později. To samý je i v práci když nastupujete 1 den. První den zaplaceno také nedostanete, dostanete zaplaceno až na konci měsíce, popřípadě další měsíc (15). To že vám ten zaměstnavatel zaplatí taky není na 100%, protože mezitím může firma zkrachovat. Všude jsou rizika, ale jak se říká risk je zisk !

Mikko

Člen
Zpráv
24
Bodů
57
Neporovnávaj tu zamestnanie-zamestnávateľa a kúpu služby, alebo ako to nazvať... Ak chceš nastaviť ts server, napíš koľko zaplatíš, alebo počkaj, kým sa ti niekto ozve a koľko si zoberie, ty buď odmietneš alebo zoberieš. Tak nepíš somariny, že ten, ktorý ti bude robiť musí počítať s nejakým rizikom.

TrioFlex.eu

Velmi aktivní uživatel
Zpráv
78
Bodů
107
Servery
TS3 • ts3.trioflex.eu
WEB • http://trioflex.eu//viewer.php
Pokud máte stále zájem, můžu pomoct.