prodej hicoria.com účtu

Pigmen36

Elita
Zpráv
136
Bodů
254
Místo
Napajedla
Servery
Nemám
Dobrý den,
Není tu někdo kdo by měl zájem o můj účet za: 397
Informace o účtu
kredity: 397
a k tomu zdarma tyto dva servery
1579357969545.png
Platba nejlépe paypal.
a nebojte neokradu vás už jsem u hicoria komunity nějaký ten pátek :D.

Zpráv
164
Bodů
269
Místo
Brno (Nějaká obec)
Servery
mc.EndPlay.eu | ts3.EndPlay.eu
Když napíšeš ticket na hicorii tak ti můžou vrátit kredity z počtu dnů kolik stojí tvé servery.
Kredity zpět se dají získat pouze pokud není server starší 7 dní.

Poslední změna:

Pigmen36

Elita
Zpráv
136
Bodů
254
Místo
Napajedla
Servery
Nemám
Dobrý den @FlukyEmpress ,
Bohužel hicoria má poplatek a nevrátí ti celou hodnotu ale jen 70% tuším.
Tak či tak by to neřešilo můj problém :D. Já se potřebuji toho účtu zbavit s hicoria.com končím.
S přáním hezkého dne pigmen36 ej kej ej Patrik
:relaxed:

Najdete mě i na discordu: .☕Pigmen36ᴰᵉᵛ☕.#6078
:heart_eyes:

Hexy2004

Nikdy nevíš kdo jsem.
Zpráv
129
Bodů
199
Místo
this.coordinates.getLocation());
Servery
89.203.250.193
Bohužel i já jsem zaznamenal lagy na vps, mc ultimate i na normálních serverech. Budu taky přecházet ke konkurenčnímu hostingu, ale servery už mám jen na asi týden tak to si do té doby snad zálohuju.

Whitehouse

ZombieApocalypse.eu
Administrator
Minecraft sekce
Zpráv
1 965
Bodů
1 173
Místo
Praha
Servery
mc.zombieapocalypse.eu
Bohužel i já jsem zaznamenal lagy na vps, mc ultimate i na normálních serverech. Budu taky přecházet ke konkurenčnímu hostingu, ale servery už mám jen na asi týden tak to si do té doby snad zálohuju.
Dobrý den, řešil jste to nějak s podporou?

Houbovy_kolac

<? print_r(explode('_', 'Houbovy_kolac')); ?>
Zpráv
116
Bodů
339
Servery
89.203.249.120
Dobrý den, máte pravdu, servery jsou nestabilní. Hicoria klesla na kvalitě, taky jsem už přešel ke konkurenci.

Pigmen36

Elita
Zpráv
136
Bodů
254
Místo
Napajedla
Servery
Nemám
Dobrý den, řešil jste to nějak s podporou?
Ano řešil jsem to s podporou. Jediné co mi doporučily byl clear lag :D. Stejně to nepomohlo. A jestě mi řekly že to je moje chyba že mám spatně optimalizovaný server :(.
Takovou podporu si můžou strčit víte kam :p.

V tom případě vsichni máme spatně optimalizované servery a všechno je naše chyba aj to že jsem jsme si vybraly hicoria.com :eek:.

Poslední změna:
Zpráv
19
Bodů
62
Servery
mc.vexity.eu
Dobrý deň, máte pravdu pigmen26gamesYT tiež som mal rovnaký problém stiahol som zálohu prešiel ku konkurenci a tam už všetko vpohode bolo

KSWP_Timur_uwu

Trochu technik, trochu coder
Zpráv
44
Bodů
159
Servery
89.203.249.68
89.203.249.158
Servery na Hicoria.com klesly pod úroveň F*******. Taktiež aj služby, ticket podpora sa nestará o tickety, len raz za čas ich pozre. Napríklad, pred rokom som si na hicorií založil prvý server, potom asi o mesiac som ho zrušil a teraz ? Teraz sa ani spustiť nechcel na verzii 1.8. Taktiež aj VPS servery : málo za veľa.

Poslední změna od moderátora:

Oxen

Aktivní uživatel
Zpráv
20
Bodů
69
Servery na Hicoria.com klesly pod úroveň F*******. Taktiež aj služby, ticket podpora sa nestará o tickety, len raz za čas ich pozre. Napríklad, pred rokom som si na hicorií založil prvý server, potom asi o mesiac som ho zrušil a teraz ? Teraz sa ani spustiť nechcel na verzii 1.8. Taktiež aj VPS servery : málo za veľa.
ok sice jsem uz hodne dlouho nic nedelal s vps od hicorie, ale i tak kdyz jsem mel vps tak se mi nikdy nestalo ze by nefungovalo aniz by jsem o tom predem nevedel a to jsem vps mel u hicorie pres dva roky... co se týče podpory tak s tou jsem také nikdy problém němel, všechny tickety jsem měl do 24 hodin vyresene... a na to ze neumis nastavit ani web server se ve vps nejak moc vyznas ;)

Pigmen36

Elita
Zpráv
136
Bodů
254
Místo
Napajedla
Servery
Nemám
Já přešel od hicoria pryč a jsem naprosto spokojený kvalita tam a tady je nesrovnatelná. Sice si trošku připlatím ale stojí to za to. Né nadarmo se říká že za kvalitu se platí :D.

Jako ceny tu máte nízké takže když někdo začíná s Linuxem a sem tam si na tom vps rozjede něco nenáročné na CPU tak je určitě spokojený. Problém nastává když máte náročnou aplikaci na CPU to pak celé začne kolabovat :(.

Byly to krásné roky co jsem byl u hicoria a když jsem začínal tak mě jejich nízké ceny vps dost pomohly.

Poslední změna:

Yoshino

Elita
Zpráv
111
Bodů
354
Pridam sa: 3 roky na Hicorii, za server neplatim nic, bezi to vkuse bez vypadku. Podpora vyriesila vzdy to, co som potreboval zachvilu.

Ano, existuje kopa lepsich hostingov, ale narazam len na chyby, o ktorych tu stale debatujete.