Porušení pravidel Redis Bungeecord

Status
Zamknuto

RageTVOfficial_

Veterán
Zpráv
43
Bodů
147
Servery
mc.rexid.cz
Dobrý deň, chcem sa opýtať že ako mám nainštalovať MultiBungee na VPS server?

Čo mám dať na Hlavný redis server (pluginy, server.jar), a čo na ďalšie 2 ostatné Bungee servery?
A servery ktoré chcem mať pripojené mám dať na všetky 3 bungeecordy?

Hexy2004

Nikdy nevíš kdo jsem.
Zpráv
251
Bodů
339
Místo
p.getLocation());
Servery
89.203.192.115
MCUltimate ↑
Trošku nechápu, proč chceš 3 Bungee. Nestačí jeden a další spigot, paperspigot či bukkit servery?

Yoshino

Stará garda
Zpráv
190
Bodů
434
Člověk má vždy právo na podporu. ;-) Jen ty jsi bezohledný
Nevytvaraj tu zbytocny offtopic a dovolim si ta opravit. Na tomto fore narok na podporu nema. Je to napisane jasne v pravidlach, presnejsie pravidlo cislo 14.

Citujem:

14. Identifikace​

Pokud požádáte o pomoc, musíte mít vyplněné políčko "Servery" v položce Vašeho profilu pod "Osobní údaje". Musíte zde uvést všechny servery, které vlastníte, pokud k němu někdy budete potřebovat support. Není nutné uvádět servery, ke kterým nebude potřeba support. V případě změny serveru, zakoupení nového serveru či odstranění serveru jste povinni tuto změnu na profilu upravit. Toto pravidlo neplatí pro následující sekce: "Offtopic", "Webhosting a webové aplikace", "Návody" a "Forum". V některých případech můžeme požadovat důkaz o vlastnictví serveru. V případě, že IP neuvedete, nebo uvedete nesmysl, nebude Vám poskytnuta podpora. Podporu obdrží pouze servery hostované na hostingu Hicoria Hosting s.r.o.
Takze z tvojej odpovede sa vo mne vzbudzuje podozrenie, ze si si neprecital pravidla fora.

Stale plati to, ze uzivatel, ktory tu ziada o podporu by mal poslat dokaz o tom, ze hostuje na Hicorii.

RageTVOfficial_

Veterán
Zpráv
43
Bodů
147
Servery
mc.rexid.cz
IP adresa je stará, teraz som si ju upravil :D

---- Automaticky sloučená zpráva ----

Trošku nechápu, proč chceš 3 Bungee. Nestačí jeden a další spigot, paperspigot či bukkit servery?
Pretože cez MultiBungee sa hráči lepšie rozídu na serveri a nebude sa to tak sekať ;)

Poslední změna:

Heroify

Moderátor
Moderator
GS sekce
Zpráv
1 150
Bodů
1 173
Servery
mc.DarkMC.eu
Dobrý den,

v případé, že nemáte server u Hicorie, nemáte nárok na podporu. Téma zamykám.

Status
Zamknuto