Sdílené FTP nechápu k čemu to je... + návrh na vylepšení

Sdílené FTP je podle vás ?

• Vynikající

Hlasy: 1 5,9%
  • Dobrý

Hlasy: 3 17,6%
  • Špatný

• K ničemu

• K ničemu a chtělo by to upravit a pak až to bude lepší

Hlasy: 11 64,7%

• Hlasů
    17

tomikcz987

Stará garda
Zpráv
348
Bodů
429
Místo
<p@player.location>
Servery
<p@player.server>
Ahoj
Mám super dotaz k čemu je dobrý sdílené FTP ? Podle Wiki hicorie je to určené k sdílení souborů bez práv editace ale když si sdílené FTP vytvoříte tak můžete editovat/mazat soubory... do nějaký doby než vám server sebere práva na složku nebo na vše :) (Kdy vám to sebere práva je růzdné... Někdy to sebere hned někdy až po 7. editaci souboru) Sdílené FTP je super vtom že: když chcete někomu hodit práva na určitou složku, tak je tohle bohužel jediná možnost , když neznáte heslo od hlavního FTP a ste líní jít na email nebo když chcete spravovat kdo má přístup k serveru a kdo ne. Bohužel to po nějaký editaci souborů sebere práva... Bylo by super kdyby šla možnost povolení úprav souborů a nahrávání a na vždy a ne jak je to ted' :mad:. VPS a MCultimate mají tohle vyřešený ale normální server ne a je to škoda

přiklad když chcete rychle upravit nastavení MultiVIP a ještě předtím nahrajete nějaký plugin
1579199519213.png

_HeroPwP

Moderátor
Moderator
GS sekce
Zpráv
945
Bodů
1 093
Servery
mc.DarkMC.eu
Dobrý den,

doporučuji místo toho používat hlavní FTP účet, který Vám byl zaslán v emailu při zakoupení služby.

tomikcz987

Stará garda
Zpráv
348
Bodů
429
Místo
<p@player.location>
Servery
<p@player.server>
doporučuji místo toho používat hlavní FTP účet, který Vám byl zaslán v emailu při zakoupení služby.
To právě že vím ale nevyřeší to problémy co jsem napsal. Například kdyby mi chtěl někdo dát oprávnění jen na složku Denizen tak když vytváříte skripty tak něco vytvoříte a pak opravujeme chyby , vylepšujete a znova opravujeme chyby ale když vám zmizí práva po pár úpravách souborů tak je to dost otravný

_HeroPwP

Moderátor
Moderator
GS sekce
Zpráv
945
Bodů
1 093
Servery
mc.DarkMC.eu
V tom případě si napište na tickety.