teamspeak - kde je FTP, ako zmeniť IP adresu, zastaviť server + ako inštalovať bota?

NotFire_

Veterán
Zpráv
32
Bodů
122
Servery
ms5.hicoria.com:25520
Dobrý deň
Mám pár otázok.
V administrácii to je katastrofálne prepáčte..
Neviem tam nájsť ako zastaviť / spustiť server.
Inak môže ma niekto zabanovať na TS, mňa majitela, ak mu dám na to práva? Čo potom?
Potom či si môžem zmeniť z IP adresy ts.hicoria ... na vlastnú
A ešte ako sa môžem pohrabať v súboroch, teda FTP údaje potrebujem a nejaký návod na inštalovanie JTS bota?

_HeroPwP

Moderátor
Moderator
GS sekce
Zpráv
899
Bodů
1 093
Místo
Praha
Servery
mc.DarkMC.eu
Dobrý den,

Neviem tam nájsť ako zastaviť / spustiť server.
V administraci se nenachází ovládání pro zapnutí a vypnutí serveru. Z jakého důvodu chcete server vypnout a znovu spustit?

Inak môže ma niekto zabanovať na TS, mňa majitela, ak mu dám na to práva? Čo potom?
V případě, že Vás někdo zabanuje, můžete v administraci obnovit oprávnění, případně reinstalovat server.

Potom či si môžem zmeniť z IP adresy ts.hicoria ... na vlastnú
Ano, můžete. Musíte mít vlastní doménu. Návod k nastavení DNS záznamu naleznete na naší wiki.

A ešte ako sa môžem pohrabať v súboroch, teda FTP údaje potrebujem a nejaký návod na inštalovanie JTS bota?
Bohužel se do FTP nedostanete. V případě, že potřebujete přístup k FTP, můžete si nainstalovat Teamspeak3 server na VPS.

NotFire_

Veterán
Zpráv
32
Bodů
122
Servery
ms5.hicoria.com:25520
Okej ďakujem. Nejako to skúsim, chcel by som nainštalovať JTS Bota, to len cez FTP či neviete?

_HeroPwP

Moderátor
Moderator
GS sekce
Zpráv
899
Bodů
1 093
Místo
Praha
Servery
mc.DarkMC.eu
Bohužel nemám s tím dostatečné zkušenosti, avšak si myslím, že byste si museli zakoupit licenci.