Vyřešeno VPS minecraft server MYSQL Nastaveni

Status
Zamknuto

AuronomX

Nováček
Zpráv
9
Bodů
14
Servery
minecraft: mc.deathgames.eu
ts3: ts3deathgames.eu
Dobrý den rád bych se zeptal jak propojím minecraft server z MySQL pokud by bylo možné nějaký stručný návod děkuji předem

Yoshino

Stará garda
Zpráv
164
Bodů
434
Samotny Minecraft server sa s MySQL prepojit neda. Prepojuju sa vacsinou pluginy. Takze ked tak napis, co za plugin by si chcel prepojit a pripadne posli config pluginu, alebo odkaz, odkial si ho stiahol (SpigotMC, Bukkit).

AuronomX

Nováček
Zpráv
9
Bodů
14
Servery
minecraft: mc.deathgames.eu
ts3: ts3deathgames.eu
Samotny Minecraft server sa s MySQL prepojit neda. Prepojuju sa vacsinou pluginy. Takze ked tak napis, co za plugin by si chcel prepojit a pripadne posli config pluginu, alebo odkaz, odkial si ho stiahol (SpigotMC, Bukkit).
Ahoj aha dobrá chtěl bych propojit pluginy jako sou LiteBans a UltraPermissions pokud by byl nějaký tutorial poprosil bych ho poslat

---- Automaticky sloučená zpráva ----

A eště jak na VPS vytvořit MariaDB jelikož na internetu mi to nechce nic vyhledat :D

Poslední změna:

tomikcz987

Stará garda
Zpráv
410
Bodů
509
Místo
<server.match_player[tomikcz987].location.town>
Servery
<server.match_player[tomikcz987].server.ip>
Ahoj aha dobrá chtěl bych propojit pluginy jako sou LiteBans a UltraPermissions pokud by byl nějaký tutorial poprosil bych ho poslat
Zda ty pluginy máš koupen,ý tak stačí poslat důkaz ze stránky, kde je vidět že jsou koupený, zda nejsou tak budeš muset vyhledat sám jak je připojit k databázi
A eště jak na VPS vytvořit MariaDB jelikož na internetu mi to nechce nic vyhledat :D
Hodně těžký vyhledávání na googlu.. hledal jsem to na googlu 5 sekund

Poslední změna:
Status
Zamknuto