Novinka Vysvědčení

Status
Zamknuto

Whitehouse

ZombieApocalypse.eu
Administrator
Minecraft sekce
Zpráv
1 885
Bodů
1 173
Místo
Praha
Servery
mc.zombieapocalypse.eu
Vážení zákazníci,

jako odměnu za Vaši snahu po celý školní rok jsme se rozhodli všem školou povinným přidat 100 kreditů na nákup u naší společnosti. Pokud nám tedy do ticketu zašlete fotografii svého vysvědčení*, bude Vám přiděleno 100 kreditů, které můžete využít na nákup u naší společnosti.

Pokud již školou povinní nejste, nezoufejte. I pro Vás máme malé překvapení. V rámci této akce jsme zlevnili veškeré Minecraft servery o až 15 %!

Děkujeme že jste s námi a přejeme Vám hodně úspěchů v příštím školním roce a nebo v zaměstnání, pokud jste již skončil. :)
*Podmínkou pro získání slevy je zaslání vysvědčení za rok 2019. Platným vysvědčením je i diplom nebo fotografie informačního systému vysoké školy. Sleva se vztahuje na Minecraft servery a na Minecraft Ultimate. Sleva se nevztahuje na Minecraft s vyšším výkonem. Sleva je platná do 7.7.2019.
Zasláním vysvědčení souhlasíte se zpracováním osobních údajů z vysvědčení pro účely akce "Vysvědčení". Vaše osobní údaje nebudou využity v dalším směru. Zasláním vysvědčení automaticky souhlasíte se zpracováním údajů v rámci této akce.
Kredity lze získat pouze za jedno vysvědčení. Tyto kredity lze využít pouze na nákup služby z daného účtu.

Vyzvednutí odměny za vysvědčení je možné pouze během 28.6.2019.
 
Poslední změna:
Status
Zamknuto
Top