Zmena verze

Status
Zamknuto

majovec26

Nováček
Zpráv
58
Bodů
0
Místo
Vrchlabí
Ahoj dnes vam zde napisu navod jak si zmenit verzi pocketminu

1) stahnete si nejaky ten funkcni pocketmine.phar
2) prejmenuje te ho na server.phar
3) ze sveho serveru smazete server.phar a pocketmine.yml
4) nahrajete tam ten svuj server.phar (pocketmine.phar) musi se to jmenovat sever.phar jinak vam to nepujde !!!!!
5) date reset serveru a pokud ste vse udelaly spravne tak vam to pujde !!
6) uzivate si hu treba na 0.14.0

komu se tento navod libi tak dejte na mem profilu podekovat jako dukaz toho ze se vam to libi a bude te chcit dali navody co se tyce pocketmine ( MC:pE) za chybeji ci pismea se omlouvam blbne mi klavesa zde zatim davam link na pocketmine ktey jsem prave nahal na mediafire jedna se o Genisys ( 0.14.0´) v tom to buildu nejsou jeste pridany zadne nove bloky jelikoz ja je nepotrebuji hlavne ze je to 0.14.0 PS: neleknete e to rusky !!!

Prosim, nikdy nevkladejte odkazy na mediafire a dalsi stranky, pouze na oficialni zrcadla !

Ahoj konecne mam pro vas link na officialni stranky kde stahnout nejaky ten pocketmine na 0.14.0 ale nejedna se o pocketmine ani Genisys ani ImagicalMine jedna se o ClearSky tak si ho tam muzete stahnout PS: nestahujte ty stim cervenym bodem cerveny bot je ze to je neuspesny BUILD a pokud chete nejaky navody treba na nejaky pl napiste mi do zravy jaky a ja vam ho zde napisu

LINK: http://jenkins.clearskyteam.org/job/ClearSky/

Whitehouse

ZombieApocalypse.eu
Administrator
Minecraft sekce
Zpráv
2 010
Bodů
1 173
Místo
Praha
Servery
mc.zombieapocalypse.eu
Dobrý den, hodilo by se doplnit i odkazy, odkud funkční phar soubor stáhnout.

Status
Zamknuto