Recent content by _HeroPwP

1. _HeroPwP

GetDown Pro

Dobrý den, jak vypadá Váš konfigurační soubor shopu?
  2. _HeroPwP

Vyřešeno Databáze

Dobrý den, pošlete prosím důkaz o vlastnictví pluginu LiteBans.
  3. _HeroPwP

Vyřešeno BungeeCord Spectate Plugin

Dobrý den, nejdříve si vyplňte pole „Servery” ve Vašem profilu.
  4. _HeroPwP

Vyřešeno NuVotifier

Dobrý den, reloadoval jste plugin? Pokud ano, nedělejte to, plugin to nepodporuje. Vždy restartujte Váš server.
  5. _HeroPwP

Problém s Obnovení záloh

Dobrý den, pokud obnovujete zálohu, musíte počkat, než obnoví. V případě, že jste počkal dostatečně dlouhou dobu a záloha se špatně obnovila, napište Váš problém na tickety.
  6. _HeroPwP

Žádost o návod - přechod z PEx na LuckPerms

Dobrý den, Jednodušší neznamená lepší. LuckPerms jsou aktivně vyvijené a podporují i webový editor pro snadnou konfiguraci.
  7. _HeroPwP

Můj survival 1.15.2. svět se při načítání chunků furt laguje, i kdyz jsem udělal všechny optimalizace :/ plz help

Je možné, že jsou lagy serveru způsobené pluginem DynMap. Jakou používáte serverovou view-distance? Ideálně ji zkuste nastavit na čtyři. View-distance nastavíte v souboru spigot.yml.
  8. _HeroPwP

Můj survival 1.15.2. svět se při načítání chunků furt laguje, i kdyz jsem udělal všechny optimalizace :/ plz help

Dobrý den, bez Timings Vám nemůžeme pomoci. Mimochodem doporučuji přejít na PaperSpigot.
  9. _HeroPwP

Propojitelnost vlastního fora a Minecraft serveru

Dobrý den, napadá mě využít NamelessMC.
  10. _HeroPwP

Vyřešeno Dvaja sinus botovia

Dobrý den, návod na instalaci SInus Bota naleznete zde.
  11. _HeroPwP

Vyřešeno Plugin na obrázky

Dobrý den, alternativou je Animated Frames.
  12. _HeroPwP

LuckPerms

Vyzkoušejte smazat služku libs ve složce LuckPerms a poté restartovat server.
  13. _HeroPwP

LuckPerms

Dobrý den, zobrazují se Vám skupiny v LuckPerms, které jste měl v PermissionsEx? Můžete zkontrolovat, zda se v logu nezobrazuje žádná chybová hláška.
  14. _HeroPwP

Převod

Dobrý den, převést přímo PaySafeCard na PayPal nelze. Můžete si u PaySafeCard zažádat o refundaci zůstatku na Váš bankovní účet. K refundaci budete potřebovat dodat údaje bankovního účtu, kopii příslušných PIN kódů, kopii platného průkazu s fotografií a doklad bydliště. Za refundaci je navíc...
  15. _HeroPwP

Vyřešeno Phpmyadmin

V případě Admineru ho stačí stáhnout a nahrát na web. Následně se přihlásíte zadáním uživatelského jména a hesla.