Recent content by naikyy_

1. N

Despawn itemů

Zdravím, mám modovany server 1.12.2 a SpongeForge na pluginy pro server a z nějakého důvodu se mi nedespawnují itemy, které na zemi leží celou věčnost... nevím čím to je, prostě se nedespawnou..
  2. N

mód Mo'Creatures

Neví prosím někdo řešení?
  3. N

mód Mo'Creatures

Trošku mi nesedí, že si mám stáhnout jinou verzi. Myslím si, že tohle nebude hrát roli, když v singlu to jde normálně.. :( Ano, mám rozestavěné věci v MP, tudíž svět nemůžu resetovat..
  4. N

mód Mo'Creatures

Stáhl jsem hned ty první dvě.. CustomMobSpawner a ty moCreatures https://www.mocreatures.org/downloads Verze 1.12.2, forge: 1.12.2-14.23.5.2768
  5. N

mód Mo'Creatures

Zdravím, v čem je chyba, že mód Mo'Creatures po přidání na server jaksi nefunguje, spíše.. nespawnují se vůbec žádní entity, když už, tak potkám jednoho ale to až po minutě hledání.. Mod byl vložen když už svět existoval, ale to na tom nezávisí, jelikož jsem šel do singlu a tam vše jelo v...
  6. N

Seky serveru..

Dobrý večer, tak jsem tu zas, já už nevím komu mám napsat.. Myslím si, že server něco stojí, aby dokázal utáhnout aspoň blbých 60 módů. Vrazil jsem tam 5 CPU, 9GB RAM a myslím si, že tohle by mělo postačit.. Server má CPU vytížení 150% ze 500%, tak já nevím už co dělám špatně a co mám udělat...
  7. N

Vyřešeno Sponge modovany server

Kam teď? Playerdata a mám si zkopírovat něco a pak to přepsat nějak? :D
  8. N

Prosím, řekněte mi, že se to dá nějak spravit, aby se stále pokračovalo stejně a ne od znova. Nedá se to nějak prostě přepsat? Jelikož už máme nějaký pokrok ve hře, tak bych ho nerad ztratil.. Zjistil jsem, že je potřeba vypnout onlnie mod, aby se tu dokázali připojit i warez hráči no.. :D
  9. N

Dobrý den, a mám tu další problém :D Když chci změnit online mode na FALSE z TRUE, tak mi to smaže všechny itemy a veškeré homy atd., když vrátím hodnotu zpět na TRUE, tak se mi vše opět vrátí.. V čem je problém?.. Díky.
  10. N

Vyřešeno Zalagovaný server

No měl jsem 10 :D ---- Automaticky sloučená zpráva ---- Tak já už to nechápu.. celkem mě vytáčí, že to neustále v konzoli vypisuje tohlencto Přičemž jsou parametry serveru úplně v cajku, tak co mám udělat už :D Mám tam dát 30 CPU a 16GB ramek aby to bylo v klidu? :D
  11. N

Jeste nenastavil, jaká je optimální view distance pro smooth chod serveru?
  12. N

Dejme tomu, že RAMky xd
  13. N

https://timings.aikar.co/?id=3d7494a297f14a8384c105e7c23f708b Tohle je aktuální timings, je treba navýšit RAM nebo CPU?
  14. N

To bych rád, nejaká rada na omezení mapy? :D ---- Automaticky sloučená zpráva ---- Jak mám zvýšit pro server větší počet RAMek? Mám koupeno 6GB ---- Automaticky sloučená zpráva ---- Jak mám zvýšit pro server větší počet RAMek?
  15. N

No tak ono většinou když je na 100% tak se seká, když to nechám zchladnout na tech 50% tak je to už v pohodě, myslím si, že to určitě bude záviset na tom CPU také.