Recent content by RageTVOfficial_

1. RageTVOfficial_

PHP to Adminer

Ahoj, jasné, toto viem robiť, len som zabudol napísať čo mi to píše. Ak dám import Auth.sql tak mi to napíše ---- Automaticky sloučená zpráva ---- Nevie niekto teda?
  2. RageTVOfficial_

PHP to Adminer

Dobrý večer, chcem sa opýtať, ako mám exportovať sql dáta z PHPMyAdmin (VPS) do Adminer (MC Ultimate). Zahrnuje to všetky tabulky v tom etc.. Ďakujem za odpoveď.
  3. RageTVOfficial_

Otázka

VPSko mám krátku dobu, takže zahlcené nie je, cca 4CPU, 10GB a 40GB SSD. Lenže už pri 17 hráčoch sa mi server seká (Survival). Znížil som aj mobov etc, lenže nič z toho nefachá. A ja potrebujem iba minecraft servery a databázie :)
  4. RageTVOfficial_

Otázka

Ja sa vo VPSku veľmi dobre vyznám, lenže VPSko nám laguje už pri 17 hráčoch, tpska idú pod 7.00, inač mi manuálne nastavenie nevadí.
  5. RageTVOfficial_

Otázka

Dobré ráno. Chcel by som sa opýtať, či je na hostovanie viac ako ôsmych serverov lepšie MC Ultimate alebo VPS. Od serverov by som čakal utiahnutie cca 40 hráčov na každom serveri + bungeecord. Bohužiaľ, do týchto vecí sa nerozumiem, a tak sa chcem opýtať čo by mi bolo k tomu lepšie. (Utiahnutie...
  6. RageTVOfficial_

Vyřešeno MariaDB všetky pripojenia

Som momentálne na Ts3 za nick 【 RαgєTV】
  7. RageTVOfficial_

Mike8748, root@---:~# sudo ufw status Status: inactive a _HeroPwP vymazal som všetkých uživateľov z názvom SkyBase a Pexky, vytvoril som nového uživateľa príkazom CREATE USER 'uzivatel'@'%' IDENTIFIED BY 'heslo'; povolil mu permissie príkazom GRANT ALL ON *.* TO 'uzivatel'@'%'; a zadal príkaz...
  8. RageTVOfficial_

Neviem ako to urobím, keďže na userovy SkyBase mám všetky potrebné databázie bez ktorých nefungujú minihry atp.. Takže pre mňa to nieje možné.
  9. RageTVOfficial_

Cez uživatela SkyBase, a potom som skúšal aj Pexky.
  10. RageTVOfficial_

Dobrý deň, vypíše mi to toto: +--------------+--------------------+ | User | Host | +--------------+--------------------+ | Pexky | % | | SkyBase | % | | SkyBase | *...
  11. RageTVOfficial_

Dobrý deň, urobil som presne to, čo ste mi povedali, napísal "service mysql restart" potom "service mariadb restart" (pre istotu), a postupoval podľa návodu, ale stále mi to píše ten istý error.
  12. RageTVOfficial_

Dobrý deň, zasielam 50-server.cnf # # These groups are read by MariaDB server. # Use it for options that only the server (but not clients) should see # # See the examples of server my.cnf files in /usr/share/mysql/ # # this is read by the standalone daemon and embedded servers [server] #...
  13. RageTVOfficial_

Dobrý deň, môžem sa opýtať na lokáciu vo VPS?
  14. RageTVOfficial_

Vyřešeno Správa v VPS (Ts3)

Ahoj, vyriešil som to tak, že som si vytvoril nový Ts3 server. Problém bol možno vo verzii, alebo v tom, že som nemal načítanú databáziu. Každopádne ďakujem všetkým ktorý mi chceli pomôcť.