Recent content by SqmaL_

1. SqmaL_

AuthMeBungee

Ahoj ak by som mohol poradiť nepoužívaj AuthmeBungeeBridge, ale radšej iný plugin z dôvodu, že cez AuthmeBungeeBridge sa dá prejsť pomocou jedného clientu. Ja ty odporúčam https://www.spigotmc.org/resources/jh_authmebridge-your-bungeecord-bridge-to-authme-1-7-x-up-to-1-14-x.60265/
  2. SqmaL_

Vyřešeno AuthMe maximum register

Dobrý deň ja by som vám radšej odporučil dať 0. Tým pádom si hráč môže vytvoriť koľko chce účtov na 1 IP adresu tak to funguje aj na SG alebo QPlay.
  3. SqmaL_

Vtipy

Nervózna žena kričí na svojho muža: "Predpokladám, že máš naozaj dobrý dôvod, keď sa odvážiš prísť domov ráno o šiestej a ešte k tomu totálne ožratý!" "Hik, pravdaže mám, hik, raňajky..."
  4. SqmaL_

Panel

Ahoj môžeš použiť napríklad: multicraft alebo mcmyadmin
  5. SqmaL_

VPS - Heslo od VPS

Stalo sa mi to iste stačí, že dáš to 1!
  6. SqmaL_

Predám 3000 kreditov za 3000kč/100€

Predam učet na ktorom je 3000 kreditov! Normalna cena je 120€ ja predavam za 100€! Beriem len bankoví prevod, paypal, kreditná karta a skrill nič ine!
  7. SqmaL_

Vyřešeno Mysql localhost

Dobrý deň miesto localhost daj %
  8. SqmaL_

Security

Dobrý deň, ako vám to dáva preč práva to nechápem.
  9. SqmaL_

Deluxemenus (motd)

Dobrý večer ja som sa bol pozrieť na tvoj server a našiel som tam bug v tabuľke a máš tam 1 bug cez ktorý sa dá grifnut cely ak máš zaujme o viac info napíš do pm. A tu máš ten bug v tabuľke https://ctrlv.cz/Q6Qc - A ešte nejde ti /premium
  10. SqmaL_

Security

Dobrý večer normálne potrebuješ plugin FastLogin a napr: Authme a potom to nastavíš podľa toho či máš bungee ak máš bungee tak fastlogin daj na bungee a aj na authme server, kde máš plugin auhtme a potom to v configu nastavíš to už je easy. A ak máš všetko na jednom servery tak fastlogin dáš...
  11. SqmaL_

Vyřešeno Mysql localhost

Dobrý večer skús % to mne išlo. Ale neviem či máš takú istú chybu ako ja.
  12. SqmaL_

Problem Vanish

classic essentials
  13. SqmaL_

Problem Vanish

kitpvp ---- Automaticky sloučená zpráva ---- nie
  14. SqmaL_

Problem Vanish

delší dobu
  15. SqmaL_

Problem Vanish

Nie ja pouzivam tab plugin ale on je na bungee servery take tak.