Recent content by trioLand

1. trioLand

Vyřešeno SinususBot nejde na TS3

Jde! Děkuji. Jdu lock
  2. trioLand

Dobře.
  3. trioLand

Dobrý den, mám SinusBota na VPS a normálně na webu a všechno jde. Jen když chci dát Bota na ts3 tak to nejde nezapne se ts3> ts3.hicoria.com:13375 instaloval jsem ho pres script> https://sinusbot-installer.de/ (už jsem zkoušel nějaký "tutorialy") (zkoušel jsem i adresu "89.203.248.30")
  4. trioLand

Vyřešeno mysql odinstalace

reinstalací VPS:D:D nějak smyslný to nebylo, pouze jsem to reinstaloval a tak jsem to sem nepsal, jak sem to udělal...
  5. trioLand

Vyřešeno mysql odinstalace

Dobrý den, jak mám odinstalovat mysql úpné celé? jelikož mi to háže error teďka, když napíšu: apt install mariadb-client mariadb-server
  6. trioLand

Vyřešeno mysql on vps

Dobrý den, nevíte někdo proč mi nejde zapnout mysql? restartnul sem "VPS" na hicorii. a od té doby mi to nejde
  7. trioLand

NamelessMC upgrade white screen

Dobrý den, při zadání mysql údajů na webu vše fungovalo potom sem dal dál a ukazuje mi to pouze bílou obrazovku používám NamelessMC , Debian 10
  8. trioLand

Vyřešeno NamelessMC • Error

Dobrý den, když jsem na web nahrál NamelessMC tak mi to nefunguje a píše mi to tohle
  9. trioLand

Resourcepack pouze na jednom serveru

Dobrý den, Na serveru mám minihru jménem CrafitngDead a tam mám resourspack ale když se odpojím z toho "serveru" zpátky na lobby tak mi ten resourcepack zůstane... a když dám na lobby jinej resourcepack tak to sice funguje, ale musi se vzdicky nacist pri pripojeni na lobby... nevíte co s tím?
  10. trioLand

Vyřešeno Apatche2 error

Ajo! Já sem de*** xdd
  11. trioLand

Vyřešeno Apatche2 error

při instalaci mi to píše > root@ns45839:~# apt install apatche2 Reading package lists... Done Building dependency tree Reading state information... Done E: Unable to locate package apatche2
  12. trioLand

Vyřešeno Apatche2 error

Dal jsem apt remove apatche2 pak apt autoremove poté apt install apatche2 a napsalo mi to tohle:
  13. trioLand

Instalace VPS

Dobrý den, Je tu někdo ochotný nastavit VPS server na minecraft... nevím co se stalo, ale nějak mi to nejde po reinstallu... Klidně i nějaká finanční odměna... Děkuji. nashledanou
  14. trioLand

Vyřešeno VPS - install eror!

Šlo o to, že na server už měla být koupena nová doména tak jsem to nechal tu zatím... ale pak naskytla se ta chyba z vps tak to trvá dýl až opravím vps bude funkční
  15. trioLand

Vyřešeno VPS - install eror!

nejde...