Whitehouse's latest activity

• Whitehouse
    Whitehouse odpověděl na příspěvěk vps nastaveni práv.
    Dobrý večer, dobře, roota jim rozhodně nedávejte. Pokud vím, tak, abyste mohli všichni používat screen -r <nazev>, neboli otevřít stejný...
  • Whitehouse
    Whitehouse odpověděl na příspěvěk vps nastaveni práv.
    Dobrý večer, předpokládám, že máte GNU/Linux. V linuxu fungují práva jednoduše, každý soubor (a složka) má nějak nastavena oprávnění pro...
  • Whitehouse
    Whitehouse odpověděl na příspěvěk Ping serveru.
    Dobrý večer, jaké zasekávání pozorujete? Ve Vámi zaslaných timings má server 22 TPS, což je naprosto perfektní. Můžete tedy popsat, co...
  • Whitehouse
    Whitehouse odpověděl na příspěvěk Vyřešeno Příkazy.
    Dobrý večer, apt auto-remove neexistuje, možná jste myslel apt-get autoremove, které maže balíčky, které byly nainstalovány jako...
  • Whitehouse
    Whitehouse odpověděl na příspěvěk AntiBot Plugin.
    Dobrý den, ne, nemáte. Vyplňte si kolonku Servery v Nastavení osobních údajů.
  • Whitehouse
    Whitehouse odpověděl na příspěvěk TnT demage.
    Pokud je problém vyřešen, nastavte topic prosím jako vyřešen dle návodu.
  • Whitehouse
    Whitehouse odpověděl na příspěvěk TnT demage.
    Dobrý den, vyzkoušejte v souboru /plugins/WorldGuard/config.yml nastavit následující: ignition: block-tnt: false...
  • Whitehouse
    Whitehouse zareagoval na odpověď uživatele RTV4 v příspěvku Plugin na BedWars reakcí To se mi líbí To se mi líbí.
    Na B----------u určitě ne, většina tam má backdoor, navíc premium pluginy jsou placené obvykle, protože autorovi to dalo spoustu hodin...
  • Whitehouse
    Whitehouse odpověděl na příspěvěk Pomoc s Askyblock.
    Dobrý den, nevidím důvod, proč by hráči nemohli ničit bloky a stavět na svém ostrově. Je možné, že první hráč má ostrov blízko world...
  • Whitehouse
    Whitehouse zareagoval na odpověď uživatele KSWP_Timur_uwu v příspěvku Vyřešeno RAD server reakcí To se mi líbí To se mi líbí.
    Dobrý nápad by bol si kúpiť nejaky cheap VPS server (s Ubuntu Desktop) a nahrať to tak
  • Whitehouse
    Dobrý den, CrispyBoard má mnoho ohlasů, které říkají, že nefunguje, proto bych raději opravdu zkusil InfoBoardReborn. Pokud nebude...
  • Whitehouse
    Whitehouse zareagoval na odpověď uživatele Lupe v příspěvku Pomoc s Askyblock reakcí To se mi líbí To se mi líbí.
    Dobrý den, @Xerik, porušujete pravidla, nesmíte poskytovat pomoc uživateli bez IP adresy.
  • Whitehouse
    Dobrý večer, CrispyBoard vypadá funkčně, pošlete sem jeho config. Dále přidejte na server plugin Vault a smažte plugin NetworkTablist+...
  • Whitehouse
    Dobrý den, když plugin nejde, obvykle napíše do logu chybu, podle které jde zjistit, proč nejde. Nahrajte tedy jeden z těch pluginů na...
  • Whitehouse
    Whitehouse odpověděl na příspěvěk Vyřešeno Double prefix.
    Dobrý den, pošlete nový config pluginu Essentials, pokud používáte EssentialsChat, pokud ne, pošlete config pluginu, který Vám zajišťuje...