Výsledky

1. SqmaL_

Predám 3000 kreditov za 3000kč/100€

Predam učet na ktorom je 3000 kreditov! Normalna cena je 120€ ja predavam za 100€! Beriem len bankoví prevod, paypal, kreditná karta a skrill nič ine!
  2. SqmaL_

Problem Vanish

Dobrý deň mám taký problém, keď sa niekto pripojí na servery je vanish a, keď sa odpojím a pripojím už ho vidím, ale, keď on umrie a potom ho vidíme, ale, keď sa on odpojí a pripojí. Mam podozrenie, že to môže robiť plugin essentials.
  3. SqmaL_

Vyřešeno PermissionsEx Error

pex import permissions.yml [22:17:40 WARN]: [PermissionsEx] Specified backend "permissions.yml" is unknown. [22:17:40 INFO]: [PermissionsEx] Initializing file backend [22:17:40 INFO]: [PermissionsEx] Permissions file successfully reloaded [22:17:40 WARN]: Exception in thread "pool-14-thread-354"...
  4. SqmaL_

Vyřešeno Vote Bungee

Ahojte mám taký problém alebo otázku. Mam na servery vote systém, ale zatiaľ som to používal len na 1 servery teraz chcem dať aj na 2 druhy server vote a chcem používať ten 1 link myslím odkaz na vote. Takže potrebujem pomoc, ako to mám spojiť, aby, keď niekto zahlasuje tak dostane odmenu tu...
  5. SqmaL_

Vyřešeno FastLogin connect Lobby

Dobrý večer mám taký problém plugin som si nastaviť všetko dobre funguje, ale neviem či to ten plugin ponuka alebo aký plugin mám nato využiť, ale chcem, aby hráča to nedávalo na authme server, ale na lobby. Lebo ono ho to dá na authme prihlási ho a nič viac chcem, aby ho to presunulo na lobby...