Výsledky

1. Luuiiz_

Vyřešeno Scoreboard

Dobrý deň, doporučili by ste mi nejaký dobrý plugin na scoreboard ?
  2. Luuiiz_

Nefunguje mi OpenVPN

Dobrý deň, zakúpil som si na hicorii VPN, ale nefunguje mi OpenVPN
  3. Luuiiz_

Armorstand

Dobrý deň, hladám plugin nato, že keď sú ludia blízko armorstandu, že ich to odhodí. Pozná niekdo nejaký?
  4. Luuiiz_

Java 8

Dobrý deň, mám na VPS asi najnovšiu javu. Ako môžem to preinštalovať na javu 8 ?
  5. Luuiiz_

Vyřešeno Sinusbot Error

Dobrý deň, viem že tento problém sa tu riešil milion krát. Aj som tu hladal rôzne riešenia, ale neviem si rady. Nejde mi neinštalovať sinusbot na VPS https://ctrlv.cz/ELnb
  6. Luuiiz_

Plugin

Dobrý deň, existuje plugin alebo skript nato, že keď niekdo zničí určitý block. Tak to vyšle nejaký príkaz.
  7. Luuiiz_

Vyřešeno Plugin

Dobrý deň, poradil by mi prosím niekdo? Ako sa volá plugin nato, že keď sa hráč pripojí prvý krát na server. Tak mu to ukáže na obrazovku knížku, kde bude niečo napísane.
  8. Luuiiz_

Plugin joinfull

Dobrý deň, existuje plugin nato, keď sa pripojí vip na plný server tak aby to kicklo hráča.
  9. Luuiiz_

Vyřešeno Join Message

Dobrý deň, existuje plugin na join message, že to napíše, že sa niekdo pripojí. Ale zároveň tam napíše, že kolko je tam hráčov. (Napr. Fero joined the server [12])
  10. Luuiiz_

Vyřešeno BungeeCord

Dobrý deň, mám bungeecord server a chcem, že vždy keď sa nejaký server vypne. Tak aby to všetkých hráčov dalo na lobby. Aký je nato plugin?
  11. Luuiiz_

Vyřešeno Čas

Dobrý deň, existuje plugin na čas? Napr. dám do hologramu odpočet 7 dní a chcem aby to odpočítavalo.
  12. Luuiiz_

Vyřešeno SinusBot

Dobrý deň, inštalujem si na VPS sinusbota, ale nefunguje mi to. Píše mi to:
  13. Luuiiz_

Otázka

Dobrý deň, určite veľa ludí videlo moju poslednú odpoveď na príspevok "AuthMe Blindness" kde som sa vyjadril k jednej veci čo tam bola. Niekdo zmazal moju odpoveď, dôvod je tu: : Podla mňa to som nenapísal nič zlé aby to bolo zmazané. Bol by som rád keby tomu niečo napísali ludia čo videli...
  14. Luuiiz_

Vyřešeno Menu

Dobrý deň, existuje plugin na menu ktoré by fungovalo tak ako to má server Qplay.cz? Že by bol item "Pripojiť sa do hry" a ono ťa to portne na nejaký ten server z tou minihrou.
  15. Luuiiz_

Pluginy

Dobrý deň, odporúči mi niekdo nejaké pluginy poprípade skripty nato aby bol stále deň a aby nepršalo? Viem, že tu budete písať, že mám pozreť na google. Ale hladal som a dosť pluginov som skúšal a nefunguje.
  16. Luuiiz_

Vyřešeno Meno

Dobrý deň, dá sa zmeniť na fórume meno? Keď mám teraz meno "Hydroy", že či sa dá zmeniť..
  17. Luuiiz_

Nová verzia a záloha

Dobrý deň, mal som server na verziu spigot 1.8.8 a chcel som si server dať na verziu spigot 1.12.2, ale keď nahrajem zálohu z 1.8.8 tak to nenechá hráčom veci ktoré mali v inventáry. Dá sa to nejak urobiť aby tam tie veci zostali?
  18. Luuiiz_

Nether

Dobrý deň, nefunguje mi nether portál. Keď mám portál vo svete world tak mi funguje a keď som vo svete napr. Survival tak ma to neportne
  19. Luuiiz_

Skript

Dobrý deň, existuje skript nato, že keď zabijem hráča tak mi to dá money.
  20. Luuiiz_

Vyřešeno Plugin

Dobrý deň, poradil by mi niekdo plugin ktorý bude nato, že keď myškou pôjdem v chatu na nejakého hráča. Tak mi to o ňom napíše nejaké info.. Napr. Kolko má money, na akom je svete atd...