Výsledky

1. Luuiiz_

Vyřešeno Dotaz "MCU + TS3"

Dobrý deň, teamspeak server si budete musieť kúpiť zvlášť.
  2. Luuiiz_

Vyřešeno BungeeCord default server bez force default server

Tak v tom prípade ti už neporadím, lebo ja používam tak ako ti radím a všetko mi funguje. alôbo ešte skus "prevent_proxy_connections" na false
  3. Luuiiz_

Keď v priorites nastavíš lobby a zapneš force default server, tak ťa to bude pripojovať na lobby
  4. Luuiiz_

Typujem, že v tom configu čo ste posielali je "Subsur" survival server. Skúste z "priorities" Subsur odstrániť
  5. Luuiiz_

Bungee je "spojovatel" serverov.. Takže ten počet hráčov na bungee ukazuje na všetkých serveroch čo tam máš..
  6. Luuiiz_

Nerozumiem teraz tomu, že ako to myslíte tých hráčov.. Kde aby ste videli tých hráčov? A ešte ste mali problém, že to pripojuje stále na lobby. Chcete, aby sa pripojovali na iný server?
  7. Luuiiz_

Dobrý deň, pošlite prosím config. Na motd môžeš použiť plugin ServerListPlus
  8. Luuiiz_

Problém se zálohou

Dobrý deň, vyplň políčko "servery" v nastavení účtu.
  9. Luuiiz_

Vyřešeno MYSQL - luckperms

Dobrý deň, v configu máš "address: 178.170.40.185:3306" skús tam dať "address: mysql.hicoria.com:3306" address: 178.170.40.185:3306 ------> address: mysql.hicoria.com:3306
  10. Luuiiz_

Vyřešeno Bungeecord, po odpojeni zpět na authme

Dobrý deň, skúste dať "force_default_server" na true force_default_server: false ---> force_default_server: true
  11. Luuiiz_

Vyřešeno Scoreboard

Dobrý deň, doporučili by ste mi nejaký dobrý plugin na scoreboard ?
  12. Luuiiz_

Iptables- Zakázat připojení

Dobrý deň, tento problém sa už riešil v inom tickete. Môžete sa nato pozrieť Zde
  13. Luuiiz_

Porušení pravidel Záhadnej znak :D

Dobrý deň, podla screenu vidím, že asi nehostujete u hicorie.
  14. Luuiiz_

Porušení pravidel Jak nastavit bungee ochranu

Dobrý deň, v sekcii "Servery" nemáte uvedený server. 14. Identifikace Pokud požádáte o pomoc, musíte mít vyplněné políčko "Servery" v položce Vašeho profilu pod "Osobní údaje". Musíte zde uvést všechny servery, které vlastníte, pokud k němu někdy budete potřebovat support.
  15. Luuiiz_

Nefunguje mi OpenVPN

Postupoval som podla návodu a stále to isté píše.. Urobil som presne to čo je v návode.
  16. Luuiiz_

Nefunguje mi OpenVPN

Nefunguje to
  17. Luuiiz_

Nefunguje mi OpenVPN

A ktoré súbory?
  18. Luuiiz_

Nefunguje mi OpenVPN

Options error: --ca fails with 'ca.crt': No such file or directory (errno=2) Options error: --cert fails with 'vpn_64768.crt': No such file or directory (errno=2) Mon Aug 31 19:28:50 2020 WARNING: cannot stat file 'vpn_64768.key': No such file or directory (errno=2) Options error: --key fails...
  19. Luuiiz_

Nefunguje mi OpenVPN

Píše mi to
  20. Luuiiz_

Nefunguje mi OpenVPN

Snažil som sa postupovať podla návodu, keď chcem spustiť openvpn tak to píše