Výsledky

1. FlukyEmpress777

BedWarsRel vypnutí blokace létání u GMC

Dobrý den, je možné vypnout blokaci létání v GMC v pluginu BWRel? Děkuji.
  2. FlukyEmpress777

Vyřešeno Nejde mi přidat práva MySQL databázi

Dobrý den, mám mysql databázi na VPS, ale pokud chci přidat práva uživateli phpmyadmin tak mi to napíše: Nepomohl by mi zde někdo s tím, jak správně dát uživateli práva? Děkuji. OS: Ubuntu Server 18.04 64bit
  3. FlukyEmpress777

Vyřešeno BedWarsRel - vlastní zprávy

Dobrý den, mohu se zeptat jak u BedWarsRel mohu nastavit vlastní zprávy? Na GitHub BedWarsRel, sem našel že existuje nějaký soubor locales.yml, tak jsem ho poupravil ale plugin nepoužívá žádné z těch zpráv. Děkuji.
  4. FlukyEmpress777

Více FTP uživatelů

Dobrý den, poradil by mi někdo jak vytvořit FTP uživatele který bude mít přístup např. do složky /home/uzivatel/ a nikam jinam nebude mít přístup? Na VPS mám Debian 10. Děkuji.
  5. FlukyEmpress777

Vyřešeno SinusBot heslo

Dobrý den, Mám sinusbota na VPS, ale ztratil sem heslo, zkoušel sem heslo měnit pomocí ./sinusbot --override-password=mojeheslo Ale napsalo mi to: 2020/03/15 21:35:50 The bot will not run as root-user. root@debian:/opt/sinusbot# Zkoušel sem bota i vypnout a zapnout pomocí: systemctl...
  6. FlukyEmpress777

Vyřešeno Voxelsniper

Dobrý den, Mám build server, na kterém chci mít voxelsniper, ale mám problém najít verzi pro Spigot 1.8.8. Zkoušel sem hledat a zkoušet různé verze z různých stránek, ale nikdy se plugin nenačetl. Na serveru mám pluginy: GoBrush, GoPaint, WorldEdit, FastAsyncWorldEdit, MultiWorld, CustomHeads...
  7. FlukyEmpress777

Vyřešeno Spam logu + crash serveru

Dobrý den, Snažím se vytvořit server na vps, nemám na něm žádný plugin, Ale když se server načte tak cca za 5 sekund se začne do logu spamovat toto: java.lang.RuntimeException: Unable to access address of buffer at io.netty.channel.epoll.Native.read(Native Method)...
  8. FlukyEmpress777

Zhazování serveru

Dobrý den, Dnes se mi na server připojil hráč s nickem RIPFOXY_L který se připojoval po mých serverech, a na každý na který přišel napsal: Porušili jste pravidla hicoria.com Máte zrušené servery. Přitom sem nebyl nijak upozorněn na emailu, následně všechny servery zhodil. Na všech serverech mám...
  9. FlukyEmpress777

Vyřešeno Nejde stáhnout java

Dobrý den, Dnes sem si koupil VPS a snažím se stáhnout javu pomocí tohoto příkazu: apt-get install oracle-java8-installer A napíše mi to toto: https://ctrlv.cz/7bTm A když napíšu java -version Tak mi to napíše command not found. Děkuji.
  10. FlukyEmpress777

Vyřešeno Zablokování připojení z jiné IP

Dobrý den, Snažím se najít plugin, který by zablokoval připojení z jiné IP adresy hráče. Nechci používat v AuthMe AllowedRestrictedUser. Nezná někdo plugin který by mohl nastavit pro daného hráče Ip z které se může připojit ? Děkuji.
  11. FlukyEmpress777

Vyřešeno Nejde startnout server

Dobrý den, Snažím se zapnout build server, ale v konzoli mi to napíše toto: Start -> ./java -Xms2048M -Xm2048M -jar server.jar Unrecognized option: -Xm2048M Error: Could not create the Java Virtual Machine. Error: A fatal exception has occurred. Program will exit. Verzy javy mám 8 verzi...
  12. FlukyEmpress777

Vyřešeno Minecraft barevnej clay

Dobrý den, Snažím se udělal event z command blocků ale do a mám zde fill, a chci aby vyplnit dané uzemí lime stained clayem, ale nenašel sem jak se to jmenuje, a id tam nefunguje. Děkuji.
  13. FlukyEmpress777

Vyřešeno SlimeFun

Dobrý den, Zkoušel jsem hledat na internetu slimefun, ale žádná verze nefungovala. Neposlal by mi zde někdo verzi slimefunu pro 1.8 server ? Děkuji.
  14. FlukyEmpress777

Vyřešeno AuthMe

Dobrý den, Neví někdo v jaké části AuthMe configu zapnu aby to kicknulo po těch 30ti sekundách ? Kdysi před rokem sem to vypl ale teď bych to chtěl zapnout. Děkuji.
  15. FlukyEmpress777

Vyřešeno Bungeecord /list

Dobrý den, Nezná zde někdo nějaký plugin pro bungeecord který by přidal příkaz /list ? Nechce se mi používat příkaz /glist. Děkuji
  16. FlukyEmpress777

Mysql u hicorie

Dobrý den, Dnes mi přestala fungovat mysql na serverech, zkoušel jsem se připojit přez mysql.hicoria.com a fungovalo to, mysql mám tu, které je k ms serveru, Neví někdo jak tento problém opravit? Nefunguje mi žádný plugin který funguje přez mysql, tudíž můj server vůbec nefunguje. Stalo se vám...
  17. FlukyEmpress777

Vyřešeno Skript

Dobrý den, Pokouším se udělat tento skript, ale nefunguje mi zde smazání efektů, Nebyl by zde někdo schopný mi pomoct ? Děkuji. on right click with feather: wait 1.7 seconds apply speed 3 to player for 10 seconds wait 10 seconds if player...
  18. FlukyEmpress777

Vyřešeno Příkazy /hub a /lobby

Dobrý den, Na svém serveru sem měl doteď pouze jeden lobby server, ale chtěl bych mít druhý, ale nevím, jaký mám použít plugin na /hub & /lobby Protože doteď jsem používal BungeeHub ale ten nepodporuje více serverů, nezná zde někdo nějakou alternativu zadarmo ? Děkuji, FlukyEmpress777
  19. FlukyEmpress777

Vyřešeno AuthMe vypnutí vykopnutí hráče

Dobrý den, Neví zde někdo jak vypnout to, že když hráč napíše špatně heslo, tak aby ho to nevyhodilo ze serveru ? Děkuji.
  20. FlukyEmpress777

Plugin na soukromé zprávy

Dobrý den, Potřebuji na svůj bungeecord server msg plugin, který je nastavitelný a funkční. Nezná zde někdo nějaký krom BungeeMSG ?