Výsledky

1. NibiruGamer

Java 16 na Debian VPS

Tak, keďže minecraft chce dať na najnovšie verzie support iba java 16.... takže java 8 rip, to znamená, že je potrebné aj na server nainštalovať javu 16, tu je návod sudo apt update sudo apt install apt-transport-https software-properties-common gnupg wget wget -qO -...
  2. NibiruGamer

Vyřešeno Platený plugin Residence je zadarmo

Tak, dosť ľudí si myslí, že plugin residence (ten platený) je skutočne platený, nieje to pravda. Oni totižto ten plugin reálne dávajú za 9.99€ ale zároveň v description je napísané, že je to k dispozícií aj zadarmo a je tam aj odkaz na stiahnutie. Stačí vedieť čítať anglicky. Zároveň tento...
  3. NibiruGamer

Inštalácia XRDP na Debian 10

Debian 10 server je predvolene iba terminal + sftp/ftp, ....., dnes to bude ale tutoriál, ako si nainštalovať možnosť sa pripojiť a mať aj obrazovku (podobne, ako na windows servere) krok prvý: apt update krok druhý: apt upgrade krok tretí: reboot krok štvrtý: apt install xfce4 xfce4-goodies...
  4. NibiruGamer

Nábor na Builderov

Hľadám Builderov na stavanie lobbyčok a máp, v prípade kvalitnej praxe je možná aj finančná odmena, kontaktujte ma na discord NibiruGamer#8483
  5. NibiruGamer

Podpora ostatných webov na media files

Návrh na pridanie podpory webu netu.tv a domien, cez ktoré videa sú. Týka sa to vloženiu cez Média pri písaní
  6. NibiruGamer

Návod | inštalácia minecraft serveru na Debian 10 VPS

SH ATTRIBUTES Inštalácia Java 8
  7. NibiruGamer

Inštalácia Javy na Debian10 | Návod

Dneska to bude návod, ako nainštalovať Javu na VPS server s os Debian 10 Je to jednoduché Krok1 : apt-get update apt-get install software-properties-common Krok 2: apt-add-repository 'deb http://security.debian.org/debian-security stretch/updates main' apt-get update Krok 3: apt-get...
  8. NibiruGamer

Vyřešeno Problém s Nameless MC

Dobrý deň, mám taký problém, mám povolený rewrite_mod ale nejak sa mi nedá nastaviť .htaccess tak, aby to menilo doména/index.php?route=// na doména/ všetko, čo je v route=/ ak niekto vie, ako to nastaviť, budem rád, ak odpíše.