Výsledky

1. H

mc ultimate problém

Zdarec, mám server na mc ultimate a trošku se mi to zbláznilo. Mám bungee 1.8 - 1.17 a pár paper-spigot 1.8.8 serverů a píše mi to u nich chybovou hlášku Server se dále nespustí. Avšak například u Survivalu a Skyblocku který jsou na PaperSpigot 1.17 to jede perfektně. Kdokoli ví jak to opravit...
  2. H

Vyřešeno Otázka k fóru

Zdarec, chci se ještě jednou zeptat na pár věcí a změn co se tady udály a očekávám teda odpověď :D. 1. Proč byl Whitehouse vyhozen nebo kam zmizel a proč jeho profil neexistuje? 2. Na tohle fakt odpověď nepotřebuju, ptám se jen pro zajímavost a to proč je Hero přejmenovaný :D. Dík moc za odp. bye.
  3. H

Kompletní Návod - DynMapa

Ahoj, rozhodl jsem se, že udělám kompletní návod na dynmapu. Najdeš zde jak jí vyrenderovat, jak přidat marker na mapu, jak marker vymazat a samozřejmě jak jí celkově nahrát na server. Tak, můžeme jít na to: 1. Samotná Instalace Pluginu Začneme celkovou instalací pluginu. Doporučuji instalovat...
  4. H

3 roky neaktivní moderátor

Hezkej moderátor musím říct:
  5. H

AuthMeBungee

Ahoj, chtěl bych si znova napsat příspěvek ohledně AuthMeBungee. Jde o to, že mi při připojení na Bungee stále vypisuje hlášku "Authentication Required!" Bungee Config mám správně, mám správně i config z AuthMeBungee. V AuthMe mám zaplý hook bungeecord true a při loginu mám nastaveno taky aby to...
  6. H

AuthMeBungee

Zdravím, díval jsem se i na ostatní topicy a stále si nevím rady. Mám AuthMeBungee. Bez něj mi server normálně jede, ale když ho tam dám, nastavím config takto: # List of servers which required to be authenticated authServers: - auth # Consider every server as an auth server...
  7. H

Stížnost na ZxCrafterxZ

Ahoj, myslím si, že nejsem jediný, kterému tento velice otravný uživatel vadí. Chtěl bych jen říct, že docela často porušuje pravidla. Například to, že nepíše vůbec k tématu. U posledního co si pamatuji tu bylo například to, že člen fóra prosil o radu s Pterodactylem nebo jiným panelem a on z...
  8. H

Vyřešeno NamelessMC

Ahoj, chtěl jsem se zeptat na jednu věc. Na NamelessMC by podle všeho měli být i příspěvky, ale nevím jak je udělat. Nebyl by tu někdo kdo by mi pomohl udělat příspěvky na hlavní stránce?
  9. H

Vyřešeno Xenforo

Zdarec, chci se zeptat, je možné mít nějaký postih když použiju nekoupenou verzi Xenfora? Je to jen dotaz. Nechystám se nic takového použít. Jen mně to zajímá.
  10. H

Vyřešeno !!Soutěž!!

Ahoj! Rozhodl jsem se někomu z vás darovat jakoukoliv doménu s koncovkou .eu (Samozřejmě musí být volná!) Napíši zde podmínky účasti: Podmínky jsou jednoduché: 1, Mít like na tomto komentáři 2, Napsat nějaký vtip. Nejvtipnější ze všech 10.06.2020 v 15:00 (Tedy za 23:50 přesně) a napíšu mu...
  11. H

Vyřešeno web

Zdravíčko, hledám někoho kdo by byl ochoten mi pomoct s webem. Tedy někoho kdo umí html a css. Nejsem ochoten zaplatit, nemám k tomu prostředky. Přeji pěkný den.
  12. H

Vyřešeno Plugin na zakázku

Zdravím, pokuď by měl někdo zájem o nějaký plugin na zakázku samozřejmě za nějakou odměnu (Peněžní), ozvěte se do PM. Náš tým momentálně začal dělat pluginy i weby na zakázku tak se ozvěte. Náší developeři jsou schopní téměř všeho krom anticheatu a practicu. Tudíž klidně nějaké MiniAnni apod...
  13. H

Porušení pravidel TS3 Server Query

Co s tím? Nejde mi vytvořit server admin query token. Příhlasit se dá, vše jede, prlbém je až u tohohle tokenu
  14. H

Vyřešeno Discord Bot

Zdravím, začal jsem si dělat bota v pythonu na discord, ale potřeboval bych příkaz .say {message} který by udělal něco takového: (omluvte že je to tak lajdacky popsané, ale nevím jak to vysvětlit :D)
  15. H

Vyřešeno Příkazy

Zdravím, chtěl bych se dotázat co udělají tyto příkazy v PuTTy: apt auto-remove update-rc.d -f teamspeak remove S přáním hezkého dne, Hexy.
  16. H

twitch stream lupe

Pojdte na stream Lupe, super podívaná musím říct :D Akorát málo lidí, :D
  17. H

Vyřešeno TeamSpeak problém s ASQ.

Zdravím, mám problém s Admin Server Query. Přes Yatqu jsem si dal vygenerovat code podle návodu od rexika na tomto foru a Tohle mi to píše. Neví někdo jak to fixnout?
  18. H

Vyřešeno HTML

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda existuje nějaký forum systém na html. Existuje takový?
  19. H

ts3 vps debian 10

Zdravím, na vps kde mám debian 10 jsem si normálně podle návodu vytvořil ts3 server. Ale když ho zapnu tak mi to napíše, že nejde vytvořit server na rootovi. Nevíte někdo jak to spravit?
  20. H

Vyřešeno BUNGEECORD NA VPS

Zdravím, mám vps kde mám bungeecord a 3 mc servery. Mám je propojené ale jde o to že když zapnu bungee tak už nemůžu zapnout spigot a další servery protože se nedostanu ven z BC. Nevíte někdo jak to udělat?