Výsledky

1. Jakubčík

Hledám plugin

Ano, děkuji.. ale chtělo by to vlatní zprávu.
  2. Jakubčík

Hledám plugin

@Dvojité V Dokážeš mi pomoci?
  3. Jakubčík

Hledám plugin

Pokuď jste si ráčil všimnou @tomikcz987 , tak u pluginu, který mi dával pán @DomiHrajeCZ Tak tam je jen permisse na to, aby se hráč mohl, vždy! připojit. Né na to, aby mu to ukazovalo nějaký interval. ---- Automaticky sloučená zpráva ---- Plugin JoinDelay není funkční! =)
  4. Jakubčík

Hledám plugin

Nevygenerovala se ani složka..
  5. Jakubčík

Hledám plugin

Vůbec nic to nedělá.. ---- Automaticky sloučená zpráva ---- Další nápady prosím?
  6. Jakubčík

Hledám plugin

Kde konkrétně? Potřebuji plugin, abych si tam mohl napsat i vlastní zprávu.
  7. Jakubčík

Hledám plugin

Dobrý den, chci se zeptat, zda-li by někdo nevěděl, jak se jmenuje plugin na to, aby se hráči nemohli připojovat rychleji, takže něco jako ( No fast connect .. Z jednodušeně: Když se hráč na server připojí pak se odpojí a chce se znovu rychle připojit, tak aby mu to třeba napsalo: Připojuješ...
  8. Jakubčík

Deluxemenu

Né, premium verzi nemám. =)
  9. Jakubčík

Mám na bungee 3 servery ale připojit se můžu jen na 2

Musíte dodat, v čem byl problém.
  10. Jakubčík

Deluxemenu

Dobře, ale nyní myslím plugin Server selectorX premium
  11. Jakubčík

Nametagedit

Dobrý den, Mám na serveru plugin NameTagEdit, propojil jsem ho na MySQL databázi, což o to. V databázi se to normálně vygenerovalo, ale na serveru už nejsou žádné prefixy v tabu, žádné groupky, ale groups.yml je vyplněné. Nevíte náhodou jak to zprovoznit? :/ DÍKY.
  12. Jakubčík

Deluxemenu

Ano, pochopil jsem. Ale myslím tím pomoci, tak aby to bylo jak jsem zaslal screeny. Aby to i ukázalo kolik je her v provozu a kolik her mimo.
  13. Jakubčík

Deluxemenu

Dobrý den, Budu rád, když mi tedy poradíte, jak to nastavit.
  14. Jakubčík

Deluxemenu

Dobrý den, Chci se zeptat zda DeluxeMenu podporuje to, že v menu jim vyjede jaká arená se právě hraje? Něco takového: Děkuji vám.
  15. Jakubčík

Essentials - Spam v konzoli

Jaj, Co mám teda dělat teď? Nejdou mi žádný jiný coiny
  16. Jakubčík

Minecraft error - server

Dobrý den, Myslím to tak, abych vymazal server ze složky, jaký je na to Command.
  17. Jakubčík

Dobrý večer lupe, Vault nainstalovány mám.
  18. Jakubčík

No, použil jsem darkCoins, ale od té doby, mi nejde žádný jiný, pořád to píše tu stejnou zprávu jak u toho DarkCoins.. ( když napíšu třeba /coins ) Takže ostatní coins systémy mi jsou na h***.. Jelikož to stále překrývá daný zmiňovaný plugin DarkCoins, i když už není na serveru.
  19. Jakubčík

Dobrý večer, Chtěl bych se zeptat na jednu věc. Stále mi háže plugin Essentials nějaké zprávy v konzoli, pořád dokola to tam spamuje, logs už díky kvůli tomu má přes 20 000 kb :/. ZDE JE LOGS: Děkuji za vaše odpovědi.
  20. Jakubčík

Minecraft error - server

Mohu se zeptat, jak ze seznamu VPS mám vymazat server?