Výsledky

1. trioLand

Vyřešeno SinususBot nejde na TS3

Dobrý den, mám SinusBota na VPS a normálně na webu a všechno jde. Jen když chci dát Bota na ts3 tak to nejde nezapne se ts3> ts3.hicoria.com:13375 instaloval jsem ho pres script> https://sinusbot-installer.de/ (už jsem zkoušel nějaký "tutorialy") (zkoušel jsem i adresu "89.203.248.30")
  2. trioLand

Vyřešeno mysql odinstalace

Dobrý den, jak mám odinstalovat mysql úpné celé? jelikož mi to háže error teďka, když napíšu: apt install mariadb-client mariadb-server
  3. trioLand

Vyřešeno mysql on vps

Dobrý den, nevíte někdo proč mi nejde zapnout mysql? restartnul sem "VPS" na hicorii. a od té doby mi to nejde
  4. trioLand

NamelessMC upgrade white screen

Dobrý den, při zadání mysql údajů na webu vše fungovalo potom sem dal dál a ukazuje mi to pouze bílou obrazovku používám NamelessMC , Debian 10
  5. trioLand

Vyřešeno NamelessMC • Error

Dobrý den, když jsem na web nahrál NamelessMC tak mi to nefunguje a píše mi to tohle
  6. trioLand

Resourcepack pouze na jednom serveru

Dobrý den, Na serveru mám minihru jménem CrafitngDead a tam mám resourspack ale když se odpojím z toho "serveru" zpátky na lobby tak mi ten resourcepack zůstane... a když dám na lobby jinej resourcepack tak to sice funguje, ale musi se vzdicky nacist pri pripojeni na lobby... nevíte co s tím?
  7. trioLand

Vyřešeno Apatche2 error

Dal jsem apt remove apatche2 pak apt autoremove poté apt install apatche2 a napsalo mi to tohle:
  8. trioLand

Instalace VPS

Dobrý den, Je tu někdo ochotný nastavit VPS server na minecraft... nevím co se stalo, ale nějak mi to nejde po reinstallu... Klidně i nějaká finanční odměna... Děkuji. nashledanou
  9. trioLand

Vyřešeno VPS - install eror!

Dobrý den Mám VPS server od hicoria.com, dřív všechno fungovalo, jenže tědka jsem musel dát reinstall a od té doby mi nejde nastavit VPS. Je tu někdo ochotný, kdo by mi to mohl pomoct prosím? pokud ano, doraž na můj TS3 ---> ts3.hicoria.com:13375 při zapnutí serveru mi to začne házet dlouhý...
  10. trioLand

mysql error

Dobrý den, nevíte někdo co s tím? web mám na VPS a mysql na hicoria serveru SQLSTATE[HY000] [1045] Access denied for user 'mysql_*****'@'**.***.***.***' (using password: YES)
  11. trioLand

Vyřešeno NamelessMC • mysqlnd Extension

Dobrý den, potřeboval bych ještě pomoct s touto chybou: PHP mysqlnd Extension - Error
  12. trioLand

Vyřešeno NamelessMC • install not found

Dobrý den. chci se zeptat, když dám, že chci pokračovat v instalaci. Web mi napíše: The requested URL /install was not found on this server. Žádám o pomoct. Děkuji.
  13. trioLand

Porušení pravidel Minecraft server se nechce zpustit

Dobrý den, mám servery na VPS u hicorie... mám tam 11264 MB ram log z putty my vypíše tohle: [18:58:49] [Server thread/INFO]: Starting minecraft server version 1.8.8 [18:58:49] [Server thread/WARN]: To start the server with more ram, launch it as "java -Xmx1024M -Xms1024M -jar...
  14. trioLand

NamelessMC na vps... chyba permissions

Dobrý den, když chci jít například do administrace na namelessMC na webu a tak, tak my to háže, že nemám permise... dříve to šlo.... Viz: https://ctrlv.cz/gj3H
  15. trioLand

Vyřešeno Mysql chyba na NamelessMC

Dobrý den, chci se zeptat co tu dělám blbě.... mám koupený mysql u hicorie k serveru... Chyba -> https://ctrlv.cz/Wjlx ---- Automaticky sloučená zpráva ---- Omloouvám se, už to jde... moje chyba....
  16. trioLand

Vyřešeno NamelessMC + Web chyba

Dobrý den, na VPS jsem si dal NamelessMC web ale když se mi web načte a chci ho začít instalovat tak mi to nejde https://ctrlv.cz/n28O
  17. trioLand

Pomoct s WEBEM

Dobrý den, hledám nějakého WebMastera, který by byl ochoten vytvořit a nastavit celý web, pokud by se tu někdo našel ozvěte se prosím. Jedná se o celý web, kde bude i status mc a ts3 a tak Finanční odměna podle toho jak bude web vypadat či možnosti, které tam budou Předem děkuji, Nashledanou :)
  18. trioLand

Web na VPS se svoji ip

Dobrý dne, potřeboval bych pomoct, mám web na VPS, ale nevím jak do dát do "Wedos" mám zakoupenou doménu a tak, jen nevím s tím web hostingem jak se to dělá.... Děkuji předem :)
  19. trioLand

coins plugin with MySQL and FeatherBoard

hledám nějaký dobrý plugin na coins který bude fungovat na mysql a také v featherboardu Děkuju <3
  20. trioLand

Vyřešeno stvoření své ip

dobrý den, mám u stránky wedos zakoupenou doménu .cz a potřeboval bych nějak pomoct jak to dát do mc domeny např: play.trioland.cz