Výsledky

1. N

Despawn itemů

Zdravím, mám modovany server 1.12.2 a SpongeForge na pluginy pro server a z nějakého důvodu se mi nedespawnují itemy, které na zemi leží celou věčnost... nevím čím to je, prostě se nedespawnou..
  2. N

mód Mo'Creatures

Zdravím, v čem je chyba, že mód Mo'Creatures po přidání na server jaksi nefunguje, spíše.. nespawnují se vůbec žádní entity, když už, tak potkám jednoho ale to až po minutě hledání.. Mod byl vložen když už svět existoval, ale to na tom nezávisí, jelikož jsem šel do singlu a tam vše jelo v...
  3. N

Seky serveru..

Dobrý večer, tak jsem tu zas, já už nevím komu mám napsat.. Myslím si, že server něco stojí, aby dokázal utáhnout aspoň blbých 60 módů. Vrazil jsem tam 5 CPU, 9GB RAM a myslím si, že tohle by mělo postačit.. Server má CPU vytížení 150% ze 500%, tak já nevím už co dělám špatně a co mám udělat...
  4. N

Vyřešeno Sponge modovany server

Dobrý den, a mám tu další problém :D Když chci změnit online mode na FALSE z TRUE, tak mi to smaže všechny itemy a veškeré homy atd., když vrátím hodnotu zpět na TRUE, tak se mi vše opět vrátí.. V čem je problém?.. Díky.
  5. N

Vyřešeno Zalagovaný server

Hezký den přeji, i přesto, že mi ukazuje statistika, že CPU má vytížení cca 30%, RAMky jsou využity z poloviny a v konzoli vyskakuje furt [17:46:21] [Server thread/WARN] [minecraft/MinecraftServer]: Can't keep up! Did the system time change, or is the server overloaded? Running 2474ms behind...
  6. N

Vyřešeno Modovany server s pluginy

Zdravíčko, dá se udělat modovany server i s pluginy? Díky..
  7. N

Vyřešeno Vlastní forge

Dobrý večer, jak nahraji svou verzi Forge, potřebuji forge-1.12.2-14.23.5.2768, kterej v nabídce není. Jak ho nahraji na svůj server? Díky..
  8. N

Vyřešeno Vlastní forge

Dobrý večer, jak nahraji svou verzi Forge, potřebuji forge-1.12.2-14.23.5.2768, kterej v nabídce není. Jak ho nahraji na svůj server? Díky.. IP serveru: 89.203.250.112:20000 ---- Automaticky sloučená zpráva ---- prosím lock, špatná sekce...