Výsledky

1. RageTVOfficial_

PHP to Adminer

Dobrý večer, chcem sa opýtať, ako mám exportovať sql dáta z PHPMyAdmin (VPS) do Adminer (MC Ultimate). Zahrnuje to všetky tabulky v tom etc.. Ďakujem za odpoveď.
  2. RageTVOfficial_

Otázka

Dobré ráno. Chcel by som sa opýtať, či je na hostovanie viac ako ôsmych serverov lepšie MC Ultimate alebo VPS. Od serverov by som čakal utiahnutie cca 40 hráčov na každom serveri + bungeecord. Bohužiaľ, do týchto vecí sa nerozumiem, a tak sa chcem opýtať čo by mi bolo k tomu lepšie. (Utiahnutie...
  3. RageTVOfficial_

Vyřešeno Správa v VPS (Ts3)

Dobrý deň, neviete čo si mám počať z správou vo VPS. Keď zapnem Ts3 server, tak mi to po minúte napíše LTC_ARGCHK 'in != NULL' failure on line 100 of file ../../../../s/deps/ts_tomcrypt/src/pk/ecc/ecc_import.c Čo si z tým mám počať?
  4. RageTVOfficial_

Vyřešeno MariaDB všetky pripojenia

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, ako mám na VPS MariaDB povoliť všetky pripojenia do databázie. Myslím to tak, že ak sa chcem pripojiť na databáziu od VPS cez Hicoria Minecraft server. Ďakujem za odpoveď predom.
  5. RageTVOfficial_

VIP server a VPS server

Dobrý deň. Viem, že toto téma sa už preberalo veľakrát, aj som si to pozeral, ale stále mi nefunguje pripojenie cez MySQL na PermissionsEx. Config.yml používam: multiserver: use-netevents: true permissions: debug: false allowOps: false user-add-groups-last: false log-players: false...
  6. RageTVOfficial_

Pripojenie MySQL čo je na inom stroji.

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, ako mám urobiť to, že prepojím MySQL z kúpeného Minecraft Servera a VPS servera (Minecraft PermissionsEx chcem prepojiť z MySQL čo mám na VPS) Môj PermissionsEx config.yml (Veci ktoré nevidíte vyplnené správne, napr.: Môj User mám vyplnené správne len ich...
  7. RageTVOfficial_

Chválitebný Spectate

Dobrý deň chcem sa vás opýtať, či nepoznáte nejaký dobrý plugin na Spectate, ktorý môže byť FREE ale aj niečo stáť (€/,-). Mal by obsahovať základné veci ako to, aby keď napíše /spectate (/spec) <hráč> tak ho to portne na hráča, nebude vidieť v tabe a môže lietať. A ak zruší spectate, vrátí...
  8. RageTVOfficial_

Error z Bungee na server

Dobrý deň, aktuálne som začal robiť ďalší MC server a pripojil som ho do BungeeCordu. Ale po zapnutí serveru a napísaní /server Survival mi to napíše toto: java.lang.IllegalArgumentException: Team already exists in this scoreboard at...
  9. RageTVOfficial_

Ts3 SinusBot

Dobrý den, chci nainstalovat SinusBota na VPS server, (Použil sem toto) ale po zapnuti na stránce (Ts3 verze a nastavení IP mám správnou, kontroloval sem to nejméne 100x) SinusBot se bot pripojí, a hned vypne, na Ts3 napíše že "SinusBot" dropped (connection lost) Pokud k tomu budete potrebovat...
  10. RageTVOfficial_

Ts3 na VPS - update31.sql

Dobrý den, chci se zeptat, že co mám delat, když mi po zapnutí Ts3 napíše 2018-11-15 18:46:25.264817|CRITICAL|DatabaseQuery | |setSQLfromFile( file:sql/update_31.sql) failed
  11. RageTVOfficial_

BungeeCord problém

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či by ste nevedeli dôvod prečo mi v konzoli od spigot serveru píše toto: BungeeCord [11:32:58 INFO]: 35 [11:32:58 INFO]: BungeeCord [11:32:58 INFO]: 30 [11:32:58 INFO]: BungeeCord [11:32:58 INFO]: 31 [11:32:58 INFO]: BungeeCord [11:32:58 INFO]: 29 [11:32:58...
  12. RageTVOfficial_

Vyřešeno Zakázat /ban

Dobrý den, chtel bych se zeptat, jestli se dá zakázat /ban, /hub, /server príkaz na AuthMe serveru. Jdu poporade. Mám 3 servery, AuthMe, Lobby a BungeeCord. Chci, aby když se pripojí na AuthMe, tak když ješte nenapíšou /register Heslo Heslo, /login Heslo tak nebudou moct žádný príkaz, nic...