Výsledky

 1. RageTVOfficial_

  PHP to Adminer

  Ahoj, jasné, toto viem robiť, len som zabudol napísať čo mi to píše. Ak dám import Auth.sql tak mi to napíše ---- Automaticky sloučená zpráva ---- Nevie niekto teda?
 2. RageTVOfficial_

  PHP to Adminer

  Dobrý večer, chcem sa opýtať, ako mám exportovať sql dáta z PHPMyAdmin (VPS) do Adminer (MC Ultimate). Zahrnuje to všetky tabulky v tom etc.. Ďakujem za odpoveď.
 3. RageTVOfficial_

  Otázka

  VPSko mám krátku dobu, takže zahlcené nie je, cca 4CPU, 10GB a 40GB SSD. Lenže už pri 17 hráčoch sa mi server seká (Survival). Znížil som aj mobov etc, lenže nič z toho nefachá. A ja potrebujem iba minecraft servery a databázie :)
 4. RageTVOfficial_

  Otázka

  Ja sa vo VPSku veľmi dobre vyznám, lenže VPSko nám laguje už pri 17 hráčoch, tpska idú pod 7.00, inač mi manuálne nastavenie nevadí.
 5. RageTVOfficial_

  Otázka

  Dobré ráno. Chcel by som sa opýtať, či je na hostovanie viac ako ôsmych serverov lepšie MC Ultimate alebo VPS. Od serverov by som čakal utiahnutie cca 40 hráčov na každom serveri + bungeecord. Bohužiaľ, do týchto vecí sa nerozumiem, a tak sa chcem opýtať čo by mi bolo k tomu lepšie. (Utiahnutie...
 6. RageTVOfficial_

  Vyřešeno MariaDB všetky pripojenia

  Som momentálne na Ts3 za nick 【 RαgєTV】
 7. RageTVOfficial_

  Vyřešeno MariaDB všetky pripojenia

  Mike8748, root@---:~# sudo ufw status Status: inactive a _HeroPwP vymazal som všetkých uživateľov z názvom SkyBase a Pexky, vytvoril som nového uživateľa príkazom CREATE USER 'uzivatel'@'%' IDENTIFIED BY 'heslo'; povolil mu permissie príkazom GRANT ALL ON *.* TO 'uzivatel'@'%'; a zadal príkaz...
 8. RageTVOfficial_

  Vyřešeno MariaDB všetky pripojenia

  Neviem ako to urobím, keďže na userovy SkyBase mám všetky potrebné databázie bez ktorých nefungujú minihry atp.. Takže pre mňa to nieje možné.
 9. RageTVOfficial_

  Vyřešeno MariaDB všetky pripojenia

  Cez uživatela SkyBase, a potom som skúšal aj Pexky.
 10. RageTVOfficial_

  Vyřešeno MariaDB všetky pripojenia

  Dobrý deň, vypíše mi to toto: +--------------+--------------------+ | User | Host | +--------------+--------------------+ | Pexky | % | | SkyBase | % | | SkyBase | *...
 11. RageTVOfficial_

  Vyřešeno MariaDB všetky pripojenia

  Dobrý deň, urobil som presne to, čo ste mi povedali, napísal "service mysql restart" potom "service mariadb restart" (pre istotu), a postupoval podľa návodu, ale stále mi to píše ten istý error.
 12. RageTVOfficial_

  Vyřešeno MariaDB všetky pripojenia

  Dobrý deň, zasielam 50-server.cnf # # These groups are read by MariaDB server. # Use it for options that only the server (but not clients) should see # # See the examples of server my.cnf files in /usr/share/mysql/ # # this is read by the standalone daemon and embedded servers [server] #...
 13. RageTVOfficial_

  Vyřešeno MariaDB všetky pripojenia

  Dobrý deň, môžem sa opýtať na lokáciu vo VPS?
 14. RageTVOfficial_

  Vyřešeno Správa v VPS (Ts3)

  Ahoj, vyriešil som to tak, že som si vytvoril nový Ts3 server. Problém bol možno vo verzii, alebo v tom, že som nemal načítanú databáziu. Každopádne ďakujem všetkým ktorý mi chceli pomôcť.
 15. RageTVOfficial_

  Vyřešeno Správa v VPS (Ts3)

  Dobrý deň, neviete čo si mám počať z správou vo VPS. Keď zapnem Ts3 server, tak mi to po minúte napíše LTC_ARGCHK 'in != NULL' failure on line 100 of file ../../../../s/deps/ts_tomcrypt/src/pk/ecc/ecc_import.c Čo si z tým mám počať?
 16. RageTVOfficial_

  Vyřešeno MariaDB všetky pripojenia

  Dobrý deň, riadil som sa presne podľa toho, čo tam je napísané, ale stále to nefunguje. V MC servery v konzoli to píše ========== UNABLE TO LOAD PERMISSIONS BACKEND ========= Your configuration must be fixed before PEX will enable Details: Unable to connect to SQL database...
 17. RageTVOfficial_

  Vyřešeno MariaDB všetky pripojenia

  Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, ako mám na VPS MariaDB povoliť všetky pripojenia do databázie. Myslím to tak, že ak sa chcem pripojiť na databáziu od VPS cez Hicoria Minecraft server. Ďakujem za odpoveď predom.
 18. RageTVOfficial_

  VIP server a VPS server

  Dobrý deň. Viem, že toto téma sa už preberalo veľakrát, aj som si to pozeral, ale stále mi nefunguje pripojenie cez MySQL na PermissionsEx. Config.yml používam: multiserver: use-netevents: true permissions: debug: false allowOps: false user-add-groups-last: false log-players: false...
 19. RageTVOfficial_

  Pripojenie MySQL čo je na inom stroji.

  Ospravedlňujem sa aj vyznejem hlúpo, ale nechápem :D Já používam PHPMyAdmin
Top