Člověk co umí s PHP?

Jakubčík

Podnikatel ve společností HostFire s.r.o
Zpráv
112
Bodů
107
Servery
ms24.hicoria.com:30175
( mc.hostfire.eu )
VPS: 89.203.250.196
Dobrý večer,
hledám člověka, který umí s PHP a dokázal by nastavit třeba Credity přes Mysql =).
Kdo by měl zájem se dozvědět více, pište mi SZ.

vapor

if(instance.getUser("vapor") == null) return;
Zpráv
18
Bodů
47
Místo
Plzeň
Servery
ts.gejmrovec.eu
Dobrý večer,
hledám člověka, který umí s PHP a dokázal by nastavit třeba Credity přes Mysql =).
Kdo by měl zájem se dozvědět více, pište mi SZ.
Zdravím, mohl bych vědět co tím básník plánoval předat? Třeba nastavit credity na SQL přes PHP nebo Javu je ez. Pokud by šlo o něco komplexnějšího jako kompletní Backend tak je to težší.

Whitehouse

ZombieApocalypse.eu
Administrator
Minecraft sekce
Zpráv
1 790
Bodů
1 173
Místo
Praha
Servery
mc.zombieapocalypse.eu
Hmm, nevím proč, ale mám takové tušení, že se autor snaží udělat si hosting. Což je velice smutné, pokud neumí podle například tohoto příspěvku skoro nic. Pravděpodobně se tak tedy jedná o ztrátu času (a peněz) autorova a popř. i lidí, kteří mu pomáhají.

pigmen26gamesYT

Computer Builder
Zpráv
84
Bodů
187
Místo
Napajedla
Servery
mc.pig-craft.cz
@Whitehouse
To není pocit já sním psal a sám my řekl že chce založit hosting.

Já si prvně myslel že chce z SQL vypisovat kredity hráčů. Na web pomocí php.

nejedná se o porušení pravidel? Jestliže na fórum hostingu žádá o pomoc s vytvořením vlastního hostingu?

Poslední změna:

Houbovy_kolac

<? print_r(explode('_', 'Houbovy_kolac')); ?>
Zpráv
48
Bodů
159
@Whitehouse
jedná se o porušení pravidel? Jestliže na fórum hostingu žádá o pomoc s vytvořením vlastního hostingu?
Ahoj, prosímtě jak tě tohle napadlo? Je naprosto jedno co na svém VPS dělá, dokud je to legální a neporušuje kupní podmínky, snimiž souhlasil. Myslet si o tom může každý své, v budoucnu se uvidí, jak jeho hosting dopadne.