Vyřešeno AdvancedBans panel

Status
Zamknuto

jirkaCraft

Elita
Zpráv
175
Bodů
269
Dobrý den chci si dát na svůj web který je hostovaný na hicorii free webhosting k MC serveru a když si tam dám tento webpanel ODKAZ tak mi to píše tohle Fotka nevím jak to poravit protože na jejich webu kde to ukazují jim to funguje prosím o pomoc děkuji :)

Şķãĵpȅđ ღ

I´m beautiful dog
Zpráv
606
Bodů
629
Místo
MajnKraft World
Dobrý den, to bude tím, že budete mít chybu v kódu, třeba že jste špatně nastavil databázi nebo tak. Nevím jestli to je na hicorii, ale zkuste se podívat jestli tam někde nemáte soubor error.log nebo nějaký podobný.

jirkaCraft

Elita
Zpráv
175
Bodů
269
error.log jsme hledal ale nic jsem nenašel furt se snažím to tam nějak dostat ale nejde to a mysql mám dobře ale divný je to že ani když ten web nahraju a nic v něm neupravím tak tam stejnak píše ten error 500

ZeroCz

Elita
Zpráv
381
Bodů
379
Místo
Morava
Otevři soubor index.php a hned pod <?php vlož tohle
PHP:
ini_set('display_errors', 1);
ini_set('display_startup_errors', 1);
error_reporting(E_ALL);
Pak jdi na svůj web a pošli sem obsah.

jirkaCraft

Elita
Zpráv
175
Bodů
269
Otevři soubor index.php a hned pod <?php vlož tohle
PHP:
ini_set('display_errors', 1);
ini_set('display_startup_errors', 1);
error_reporting(E_ALL);
Pak jdi na svůj web a pošli sem obsah.
Po zapsání té věci do index.php se na webu zobrazí tohle
Kód:
Catchable fatal error: Argument 1 passed to AdvancedBans::initialize() must be an instance of string, string given, called in /home/webs/web_15764/gold-network/www/index.php on line 26 and defined in /home/webs/web_15764/gold-network/www/AdvancedBans/AdvancedBans.class.php on line 30
---- Automaticky sloučená zpráva ----

Vyřešeno v sz ale chyba je v tom že web podobruje php 7 a hicoria má php 5 :/ takže web nepujde

Poslední změna:
Status
Zamknuto