Error u propojení luckperms s mysql

Alperen03

Nováček
Zpráv
2
Bodů
6
Servery
89.203.250.126:20000
Dobrý den mám problém s porpojením luckperms s mysql. Když propojím luckperms tak mi to vyhodí error do konzole a na server se nedá připojit.

Přílohy

• error v konsoli.txt
    4,5 KB · Zobrazení: 10
  • error v minecraftu.png
    error v minecraftu.png
    18,8 KB · Zobrazení: 8
  • luckperms config.txt
    34,5 KB · Zobrazení: 6
Poslední změna:

S4MON1X

Veterán
Zpráv
33
Bodů
122
Místo
.getLocation()
Servery
mc.quercon.eu
Zdravím, databáze se nechce připojit k MySQL.

Díval jsem se že máte uživatele luckperms@localhost, máte pro něj správně nastavené údaje???
Pokud ano tak zkuste přepnout v configu MySQL na MariaDB.
Hicoria MySQL beží na enginu MariaDB.

[13:01:39 ERROR]: [LuckPerms] Exception occurred whilst loading data for b68f2b55-f4e3-3744-b045-8cf42989ee4e - THEadam4
java.util.concurrent.CompletionException: java.sql.SQLTransientConnectionException: luckperms-hikari - Connection is not available, request timed out after 5000ms.

Alperen03

Nováček
Zpráv
2
Bodů
6
Servery
89.203.250.126:20000
Děkuji za radu, změnil jsem localhost na místo přístupu v MySQL a napsal jsem v configu luckperms na řádek
data: mysql. A to pomohlo tomu že se na server dá připojit ale jinak luckperms nejsou propojené s mysql. Protože na každém serveru jsou v luckperms editoru jiné groupky a permisse. Do configu MySQL jsem se ještě nedíval protože nevím moc ani jak se tam dostat.
Posílám upravený config luckperms.
Když tak mi napiš na Discord: THEadam4#0557

Přílohy

• luckperms config.txt
    34,5 KB · Zobrazení: 2
Poslední změna:

S4MON1X

Veterán
Zpráv
33
Bodů
122
Místo
.getLocation()
Servery
mc.quercon.eu
Děkuji za radu, změnil jsem localhost na místo přístupu v MySQL a napsal jsem v configu luckperms na řádek
data: mysql. A to pomohlo tomu že se na server dá připojit ale jinak luckperms nejsou propojené s mysql. Protože na každém serveru jsou v luckperms editoru jiné groupky a permisse. Do configu MySQL jsem se ještě nedíval protože nevím moc ani jak se tam dostat.
Posílám upravený config luckperms.
Když tak mi napiš na Discord: THEadam4#0557
Zdravím, kontaktoval jsem vás na discordu. Vyřešíme to tam.

StraightCore

Stará garda
Zpráv
213
Bodů
429
Místo
Liberec
Pokud SQL neběží na localhostu, tedy na stejném serveru co MC server, musíte povolit připojení k SQL z externích IP adres.