Oznámení Koronavirus a Hicoria

Status
Zamknuto

Whitehouse

ZombieApocalypse.eu
Administrator
Minecraft sekce
Zpráv
1 955
Bodů
1 173
Místo
Praha
Servery
mc.zombieapocalypse.eu
Vážení zákazníci,


Vzhledem ke stávající situaci, která vzniká nejen v Česku a na Slovensku, ale po celém světě, rádi bychom vydali prohlášení vysvětlující náš pohled na věc.

Jakožto hosting máme výhodu tu, že můžeme operovat v podstatě neustále. Spousta věcí je v našem systému automatizovaných, a tak se nemusíte bát, že bychom jen tak přestali operovat.
Veškeří naši zaměstnanci aktuálně pracují formou Home Office, je tak rozhodně snížená možnost nákazy. Naše podpora tak může operovat co nejvíce času a bude řešit Vaše problémy. Nikdo z našich zaměstnanců nakažený není. Není tedy třeba se obávat toho, že by došlo k omezení pracovní doby u naší společnosti.

Co se týká všech aktuálních služeb, rozhodli jsme se, že veškeré servery je nyní možné rušit bez nutnosti vyčkat na datumy zrušení. Server tedy můžete zrušit kdykoliv, jen je nutné uvést platný důvod. Toto rozvolnění pravidel bude platné až do konce nouzového stavu.

Postupně také přidáváme další a další kapacitu k Minecraft serverům. Během zítřejšího dne (pondělí) by měly přibýt nové servery s dostatečným výkonem, které naplní Vaše potřeby.
Děkujeme za pochopení.

S pozdravem


Hicoria Hosting s.r.o.
 
Status
Zamknuto
Top