Vyřešeno Nenainstaluje mi někdo pterodactyl? neumím to

Status
Zamknuto

HonzaMazdas08

Hrdý HTML a CSS Developer :3
Zpráv
40
Bodů
107
Místo
Doma
Servery
89.203.251.209

VPS
Dobrý den, chci se zeptat zda by jste mi někdo nenainsttaloval zdarma Pterodactyl Panel. Důvod: Píše mi to v PuTTyně error a dělám to asi už 1 den a stále nic. Pokud by jste mi o nainstalovali napište sem. Děkuji.

Matyas66cz

Elita
Zpráv
288
Bodů
379
Místo
eee :(
Zkoušel si to podle toho ?

HonzaMazdas08

Zpráv
40
Bodů
107
Místo
Doma
Servery
89.203.251.209

VPS
nee

---- Automaticky sloučená zpráva ----

ale nejde to

Poslední změna:

HonzaMazdas08

Zpráv
40
Bodů
107
Místo
Doma
Servery
89.203.251.209

VPS
Nejlepší by bylo poslat tu chybu sem. Kdybys dříve poslal co ti to píše, tak bych dokázal najít na googlu jak to vyřešit a nebo někdo jiný by věděl a problém by se vyřešil dříve
Přečeetl sis název příspěvku? Ptám se zda mi ho někdo NENAINSTALUJE neposílám errory atd já chci aby mi to nekdo nainstaloval treba za 1 tsko nebo neco.

HonzaMazdas08

Zpráv
40
Bodů
107
Místo
Doma
Servery
89.203.251.209

VPS
root@ns77007:/var/www/pterodactyl# php artisan key:generate --force
PHP Warning: require(/var/www/pterodactyl/vendor/autoload.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/pterodactyl/artisan on line 18
PHP Fatal error: require(): Failed opening required '/var/www/pterodactyl/vendor/autoload.php' (include_path='.:/usr/share/php') in /var/www/pterodactyl/artisan on line 18

furt něco s autoloadem

Nejlepší by bylo poslat tu chybu sem. Kdybys dříve poslal co ti to píše, tak bych dokázal najít na googlu jak to vyřešit a nebo někdo jiný by věděl a problém by se vyřešil dříve
root@ns77007:/var/www/pterodactyl# php artisan key:generate --force
PHP Warning: require(/var/www/pterodactyl/vendor/autoload.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/pterodactyl/artisan on line 18
PHP Fatal error: require(): Failed opening required '/var/www/pterodactyl/vendo r/autoload.php' (include_path='.:/usr/share/php') in /var/www/pterodactyl/artisa n on line 18
root@ns77007:/var/www/pterodactyl# php artisan p:environment:setup
PHP Fatal error: require(): Failed opening required '/var/www/pterodactyl/vendor/autoload.php' (include_path='.:/usr/share/php') in /var/www/pterodactyl/artisan on line 18

Poslední změna:

Heroify

Moderátor
Moderator
GS sekce
Zpráv
1 168
Bodů
1 173
Servery
mc.DarkMC.eu
Dobrý den,

jakou používáte verzi PHP? Zjistíte ji příkazem:
Bash:
php -v

Nainstaloval jste vše potřebné composerem?
Bash:
curl -sS https://getcomposer.org/installer | sudo php -- --install-dir=/usr/local/bin --filename=composer

hlodan

Zakladatel serveru HyperCraft.cz
Zpráv
23
Bodů
57
Místo
Czech Republic
Servery
89.203.250.170
ts3.HyperCraft.cz
Ahoj, mám taky problém s instalací a do teď mi to nejde nainstalovat..

Status
Zamknuto