Nová verzia a záloha

Luuiiz_

Legenda
Zpráv
240
Bodů
344
Dobrý deň, mal som server na verziu spigot 1.8.8 a chcel som si server dať na verziu spigot 1.12.2, ale keď nahrajem zálohu z 1.8.8 tak to nenechá hráčom veci ktoré mali v inventáry. Dá sa to nejak urobiť aby tam tie veci zostali?

W

Whitehouse

Návštěvník
Dobrý den, pokud si pamatuji správně, updaty přeskakující několik majoritních verzí jsou problémové. Zkuste nejdříve aktualizovat na 1.9.x a zkontrolovat, zda se zachovaly inventáře, dále 1.10.x a opět zkontrolovat, pak 1.11.x a nakonec 1.12.2. Může to být zdlouhavé, avšak tímto postupem byste neměl přijít o inventáře. Update se tedy, jak asi víte, provádí reinstalací na novější verzi a nahráním staré zálohy, server.jar by se měl nahradit novým sám, případně se v konzoli objeví instrukce, jak toho docílit.

Pokud by někdo měl novější informace o updatech přeskakujících několik verzí, doplňte mě, popřípadě mě opravte prosím.

W

Whitehouse

Návštěvník
Dobrý den, "nefunguje to" není dostatečný popis problému. Co nefunguje? Co jste zkoušel? Co se pokazilo?

Luuiiz_

Legenda
Zpráv
240
Bodů
344
Dal som to teda na verziu spigot 1.9 a tam to všetko nahral, ale ani tam to nebolo

W

Whitehouse

Návštěvník
Dobrý den, má vůbec ta záloha, kterou nahráváte, inventáře hráčů z doby, kdy Vám server fungoval na staré verzi? Co se stane, když reinstalujete server na spigot 1.8.8 a nahrajete onu zálohu?

W

Whitehouse

Návštěvník
Dobře, napadá mě ještě způsob konverze dat přes vanillu. Zkuste prosím reinstalovat na Vanillu 1.9.4, nahrát zálohu a zkontrolovat, jestli mají hráči svoje inventáře.